Kapaklı telefon önerisi

Makaleler
1
Babaannem için işlevi sadece telefonla konuşmak olan kaydırmalı kapağı olan bir telefon modeli bakıyorum. Modellerin hepsi çok eski olduğu için çok bir bilgim yok. Birkaç telefona baktım 350-400 lira civarındaydı. Bu fiyat bandında kaydırmalı kapağı olan bir telefon önerebilir misiniz? Teşekkür ederim.

Başlıkta kapaklı, içerikte kaydırmalı demişsiniz. İkinci el olur derseniz ve istediğiniz kaydırmalı bir modelse 6600i Slide bakının. Ömürlük telefon.

İyi bir tercih olur fakat o ekranda yazılanları okumak için gözlük kullanmak lazım, normal insan gözü bile o kadar küçük ekranı zor kavrayabiliyor :D
O telefonların çıktığı dönemlerde küçük telefonlar rehabet görüyordu. Hatta kibrit kutusu kadar küçülebilen telefonları hatırlıyorum. Ekran büyütme olayı dokunmatik telefonlar ile birlikte geldi.

O telefonların çıktığı dönemlerde küçük telefonlar rehabet görüyordu. Hatta kibrit kutusu kadar küçülebilen telefonları hatırlıyorum. Ekran büyütme olayı dokunmatik telefonlar ile birlikte geldi.

Biliyorum, zaten bu modelin ilk sürümünü kullanmıştım ortaokuldayken, geçen senelere kadar hala da vardı evde, ekranı baş parmağım kadardı.

Geri
Yukarı