Kapalı ürünün içinden böcek çıktı

recepklc

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar az önce gerçekten çok garip bir şey yaşadım hafif şoktayım diyebiliriz.
2 gün önce BİM'den Simbat'ın cips soslu fıstığını almıştım. Az önce PC başına oturdum bir şeyler izlerken atıştırmaya başladım.
Ben genelde bu tarz şeyleri ağzıma dikerek yiyorum, ağzıma ip gibi bir şey geldi tuttum çıkarttım ağzımdan. Ne olduğu anlamaya çalıştım ilk önce iyimser olmaya çalışarak ipin sosa bulanmış halidir falan dedim kendimi germemek için çünkü bende çıyan fobisi var eğer bir yerde çıyan görürsem ortamı terk ederim. Evimde çıyan olsun evi terk ederim o derece ve sanırım bu çıyan ve ben bunu az önce azımdan çıkardım. Yazarken bile hala tiksiniyorum ne yapacağımı bilemiyorum açıkçası. Kesinlikle BİM benim için bitmiştir ve bundan sonra soslu bir şey yiyebileceğimi kesinlikle sanmıyorum.
Arkadaşlar ben bu durumu nereye bildirebilirim nereye şikayet edebilirim. Açıkçası tazminat davası bile açmak istiyorum şu an. Kesinlikle dikkat edin yediğinize.

Dosya Ekleri

• resim_2022-01-22_014109.png
    resim_2022-01-22_014109.png
    725,7 KB · Görüntüleme: 355
  • WhatsApp Image 2022-01-22 at 01.23.27.jpeg
    WhatsApp Image 2022-01-22 at 01.23.27.jpeg
    89,4 KB · Görüntüleme: 339
Son düzenleyen: Moderatör:
Bir de soslamışlar ya 😁 şaka bir yana, kesinlikle ben olsam şikayet ederdim ama uzun bir süreç olacağını bilmek lazım.

Tüketici mahkemesine mi gitmeliyim?

Uzun falan ben bu işin sonunu görmeden ölmem elim ayağım titriyor hala.

Kötü bir durum hocam maalesef. Şikayet konusuna gelirsek. Sanırım tüketici haklarına başvurmanız gerekiyor pek emin değilim ama öyledir muhtemelen.

Geçmiş olsun. Aynı durumda ben olsam ağzımı yarım saat çalkalardım muhtemelen.

Çıyan olduğunu düşünemeye başladığımda kolanyayı ağzıma döktüm o şokla boğazım falan yandı zaten. Sonra kendime geldim ne yapıyorum LAN ben diyerek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim de BİM'imi bitirdin dostum. Teşekkür ederim, iyi sosyaller dilerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı