Kapatılan Google hesabına girilmiyor

Mtozturk

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Ben kullanmadığım bir Google hesabımı kapatmaya karar verdim ve şifresini unuttuğum için "şifremi unuttum"dan yeni şifre aldım ve ardından hesabı kapattım. Fakat Google, servislerine erişimimi engelledi hesabım tam kapanamadığı için kurtarayım dedim fakat hesabın sizin olduğunuzu doğrulayamadık uyarısı alıyorum. Yardım ederseniz çok iyi olur.

googlehespa.jpg

Zaten siz hesabı kapatınca o servislere o hesap ile erişimi de kaldırmış oluyorsunuz. Şuan yaşadığınız durumda ise muhtemelen hesap silme işlemi gerçekleşmiş gibi duruyor.

Zaten siz hesabı kapatınca o servislere o hesap ile erişimi de kaldırmış oluyorsunuz. Şu an yaşadığınız durumda ise muhtemelen hesap silme işlemi gerçekleşmiş gibi duruyor.

Dediğiniz doğru olabilir ama 1 gündür bu alerti veriyor ve her denediğimde siz olduğunuzu doğrulayamadık diyor.

Peki bu alert ne zaman gider bir bilginiz var mı? Zaten isteğim hesabın kapanması ve alertin gitmesi.

Dediğiniz doğru olabilir ama 1 gündür bu alerti veriyor ve her denediğimde siz olduğunuzu doğrulayamadık diyor.

Peki bu alert ne zaman gider bir bilginiz var mı? Zaten isteğim hesabın kapanması ve alertin gitmesi.

Ben kapattığımda 30 gün sonra otomatikman silinir diyordu ama şu an ne kadar bilmiyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı