Kapatılan hat tekrardan çıkartılır mı?

6icloud

Decapat
Daha fazla  
Sa konuya direk gireceğim. Kapattırdıgım Turkcell hattımın hat kartını kaybettim Google hesaplarım falan o numara üzerine kayıtlı, kapattıgım hattı şu an kimse kullanmıyor boşta duruyor, hat kartını tekrar çıkarttırabilir miyim?

Aleykum selam.
Hattınızı iptal ettirdiğiniz tarih itibarıyla bir yıl boyunca, adınıza kayıtlı hattınızı numaranız aynı kalarak geri alabilirsiniz. Bir yıl sonunda alınmayan hatlar tekrar satışa sunulur. Hattınızı geri almak için kimliğiniz ve hattınızı faturalı kullanmak istiyorsanız adınıza kayıtlı bir fatura ile Turkcell Mağazaları'nı ziyaret edebilirsiniz.

Aleykum selam.
Hattınızı iptal ettirdiğiniz tarih itibarıyla bir yıl boyunca, adınıza kayıtlı hattınızı numaranız aynı kalarak geri alabilirsiniz. Bir yıl sonunda alınmayan hatlar tekrar satışa sunulur. Hattınızı geri almak için kimliğiniz ve hattınızı faturalı kullanmak istiyorsanız adınıza kayıtlı bir fatura ile Turkcell Mağazaları'nı ziyaret edebilirsiniz.
Faturalı kullanmak istemiyorum kankam. Sadece hat kartını almak istiyorum mümkün olur mu

Geri
Yukarı