Kapatılan İninal sanal karttan para çekilebilir mi?

asnc

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar ininaldan sanal kart oluşturup Spotify Premium aldım sonra iptal edemediğimi gördüm yani aile üyeliği alsamda Free plan gözüküyordu ama arkadaşımın hesabı Premium gözüküyordu. Kartı kapattım. Sizce para çekebilirler mi ya da ileride başıma bir şey gelir mi?

Zaten kartta para yoktu :D
Para olmadığı için çekemez ama size bir mesaj ile kartınızda para olmadığının bilgisini verebilir. Kapatırsanız ve Spotify sitesinden kendi kartınızı da silerseniz herhangi bir ücret çekimi olmaz asla.
Bir şey daha soracağım eğer bu insanlar parayı çekemezler ise arkadaşımın hesabını kapatırlar mı?
Hayır hesap kapanmaz. Free Üyelik olarak kullanmaya devam edebilir.

Para olmadığı için çekemez ama size bir mesaj ile kartınızda para olmadığının bilgisini verebilir. Kapatırsanız ve Spotify sitesinden kendi kartınızı da silerseniz herhangi bir ücret çekimi olmaz asla.

Hayır hesap kapanmaz. Free üyelik olarak kullanmaya devam edebilir.

Tamamdır teşekkür ederim.

Kartı kapatmasanız dahi internet/online alışverişi kaparsanız yine para çekemezler (ki siz kapatmışsınız zaten üyeliğiniz aktif olsa dahi nereden çekecekler? Anca başka kayıtlı bir kartınız var ise oradan işlem yapılabilir.) ama Spotify Premium üyeliği için kartı iptal ettirmenize gerek yok, planı değiştir deyip, free kısmına tıklayın/gelin ve "Spotify Premium Üyeliğini İptal Et" dedikten sonra bir üyelik hizmeti bedeli ödemezsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı