Çözüldü Kapatılınca uykuya alınan Windows 11 nasıl silinir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Benim 3 diskim var C, D, E. Ben E'ye (HDD) Windows 11 kurdum ISO ile, sonra ben PC'yi kapattım, sonra açtığımda sanki uykuya almışım onu açmışım gibi açıldı ve Windows 10'a geçtim ve silmeye karar verdim. İnternette CMD'ye bcdedit yazınca işletim sistemleri geliyormuş ama 2 tane Windows 10 geldi ve birinde Partition C, diğerinde E yazıyor. Ben E diskini biçimlendirirsem bir sorun olur mu? Veya izlediğim videoda delete... gibi bir komut giriliyordu, onu yazsam silinir mi? Sorun olur mu?

Çözüm
Şimdi siz hangi diskinize Windows 11 kurduysanız onu biçimlendirin. E diski ise E diskini biçimlendirin. Sonra bcdedit'e tekrar bakın orada gözükürse oradanda silin.
CMD'ye bcdedit yazınca işletim sistemleri geliyormuş ama 2 tane Windows 10 geldi ve birinde Partition C, diğerinde E yazıyor. Ben E diskini biçimlendirirsem bir sorun olur mu?
Hayır sorun olmaz. Hangi bölümü silmek istiyorsan onu seçebilirsin. Önceden dual boot kulanıyordum Linux sistemi böyle silmiştim.
Şimdi baktım Windwos 11 BCDEDİT'te Windows 10 olarak gözüküyor.

Hayır sorun olmaz. Hangi bölümü silmek istiyorsan onu seçebilirsin. Önceden dual boot kulanıyordum Linux sistemi böyle silmiştim.
Şimdi baktım Windwos 11 BCDEDİT'te Windows 10 olarak gözüküyor.
Yani E'yi Biçimlendireyim mi / bcdedit teki Partition E yazanı mı sileyim?

Şimdi siz hangi diskinize Windows 11 kurduysanız onu biçimlendirin. E diski ise E diskini biçimlendirin. Sonra bcdedit'e tekrar bakın orada gözükürse oradanda silin.

Çözüm
Tşk ler E yi Biçimlendirdim Silindi ama Hayla gözüktü Sistem Yapılandırmacısına girdim ordan varsayılanı Win 10 yaptım Win 11 idi ordan sil dedim yeniden başlattım silindi

Yeni konular

Geri
Yukarı