Kapitalizm hakkında görüşleriniz nedir?

Kast sisteminin değiştirilmiş hali. Parası olmayan - insan değil olarak geçiyor.

Direkt ilk soru; "komünizm" neden saçmalıktır? Ayrıca konu "kapitalizm" iken, neden böyle safsatalar ile hedef saptırma derdindesiniz? Boş beleş tartışmaya çanak tutma erbabı olma peşinde misiniz? Neden konular, kendi içinde değerlendirilemiyor?
*Komünizmmiş :) Yanlış yazmışım özür dilerim o yüzden beğenilmedi sanıyorum yoksa başka mantıklı bir sebebi olamaz. Yahu cidden dünyayı, insanları tanımıyorsunuz. Komünizm hala tartışılıyor mu cidden? Komünizm bir hastalıktır diyeyim yakalanan arkadaşlara geçmiş olsun diyiyorum son olarak.

*Komünizmmiş :) Yanlış yazmışım özür dilerim o yüzden beğenilmedi sanıyorum yoksa başka mantıklı bir sebebi olamaz. Yahu cidden dünyayı, insanları tanımıyorsunuz. Komünizm hala tartışılıyor mu cidden? Komünizm bir hastalıktır diyeyim yakalanan arkadaşlara geçmiş olsun diyiyorum son olarak.

Yöneltilen soruları dahi okumayan ve kendine göre cevap verdiğini sanan birinin, herhangi bir konuda ahkam kesmesi. Anlamaya çalışmaktan ziyade garip nitelendirmelerde bulunulmasındaki amaç ne acaba?

İlla birkaç kişinin aç kalacağı ama diğer yönetim sistemlerine nazaran daha az kişinin aç kaldığı ve birçok insanı yönetmek için daha uygun bir yönetim sistemi.

Demokrasi gibi.
B*ktan bir sistem ama alternatifleri arasinda en iyisi.

Kafasi basmayanlar icin not: Benzetilme kriteri ayni problemi cozmeleri degil, alternatifleri arasinda en iyisi olup da cozdukleri problemi efektif cozemiyor olmalari.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı