Kapıya kadar gelen hattın içeri çekilmesi

MacTavish3450

Hectopat
Millenicom aboneliğinin bağlantısı için bugün Türk Telekom saha ekibi geldi ve kapıya kadar kabloyu çekti ama iç tesisatımıza bağlamadı. Bundan önce 3 ay önce Millenicom nakil yapmadığından, en son çare TT'ye geçmiştim kısa süreliğine orada ise iç tesisata bağlantı sağladı. Gerçi şu an aktif olarak kullandığım TT'nin kablosunu söküp onu taksın demiyorum ama bana iç tesisat varken yeniden kablo çek demesi tuhaf değil mi? Çünkü ben ekstra kablo olmasını istemiyorum hem görüntü açısından hem de uğraş açısından, ya da elektrikçiyle görüşüp kapıya kadar çekilen kablonun ucunu prizdeki girişin uç kısmına bağlatabilme ihtimalim var mıdır? Cevaplarınızı bekliyorum dostlar..

Elektrikçi çağır baksın Telekom normalde kapıya kadar gelen bağlantıdan sorumlu telefon bağlantı kutusu yok ise bağlantı sağlayamaz sana bırakır.
Fiber ise o ayrı bir olay.

Resim paylaşır mısın?
Anlamadım, ankastrenin fotoğrafını mı yoksa boşta duran kablonun fotoğrafını mı?
Elektrikçi çağır baksın Telekom normalde kapıya kadar gelen bağlantıdan sorumlu telefon bağlantı kutusu yok ise bağlantı sağlayamaz sana bırakır.
Fiber ise o ayrı bir olay.
İnşAllah benim dediğim gibi yani prizdeki kablonun ucuna bağlayabilir yoksa görüntü kirliliği oluşturacak. Bir de saçma olacak bina içi hat varken bir daha çekilmesi.

Geri
Yukarı