Kaspersky harici ücretsiz antivirüs önerisi

• Konuyu başlatan PuMaT
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 72
  • Görüntüleme 3B
Gülen dahi(!) kime gülmüş merak ettim. Biraz İngilizce makale okursanız dünya da ne kadar çok kullanıldığını, beğenildiğini görürsünüz. Kaspersky kurmak istemiyorsan Avira derim. Sen git Avast kur, keyloggerlara davet et sistemini.

Haklısın biraz araştırma yapsalar konu hakkında azıcık bir bilgisi olanın ya da 10 dakikalığına dahi Avast kurmuş olsalar Avast'a söverlerdi.

Haklısın biraz araştırma yapsalar konu hakkında azıcık bir bilgisi olanın ya da 10 dakikalığına dahi Avast kurmuş olsalar Avast'a söverlerdi.

Neden sövülmeli? Anlat da aydınlanalım dostum. Kötü olduğu konusunda hüküm verecek kadar bilgin biri gibi konuştun.

Neden sövülmeli? Anlat da aydınlanalım dostum. Kötü olduğu konusunda hüküm verecek kadar bilgin biri gibi konuştun.

Şuraya bir bakar mısınız? Bu sadece yaptıklarının bazıları:
Bir de ben Avast'ı daha yeni PC öğreniyorken indirmiştim bilgisayar BIOS sürem normalde 3 saniye anca.
Ancak Avast'i indirdiğim zaman kapatıp açtığımda açılış süresi yaklaşık 300 saniyeye çıkmışdı.
Senin bilgisayarın yavaş diyorsan şu anda kasperky olmasına rağmen 2.9 saniye BIOS gösteriyor.

Şuraya bir bakar mısınız bu sadece yaptıklarının bazıları:
Bir de ben Avast'ı daha yeni PC öğreniyorken indirmiştim bilgisayar BIOS sürem normalde 3 saniye anca.
Ancak Avast'i indirdiğim zaman kapatıp açtığımda açılış süresi yaklaşık 300 saniyeye çıkmışdı.
Senin bilgisayarın yavaş diyorsan şu anda kasperky olmasına rağmen 2.9 saniye BIOS gösteriyor.

Avast için aynı şeyleri arkadaşlar Avast VPN içinde söylemişler para verdikleri VPN sayesinde internete giremiyorlar.

Şikayetvar'da "X firması izinsiz para çekti". X'i herhangi bir firma ismi ile doldurmak mümkün :D Doğrusu, senden böyle bir cevaptan fazlasını beklemiyordum.

Bios sürem normalde 3 saniye anca
Ancak avasti indirdiğim zaman kapatıp açtığımda açılış süresi yaklaşık 300 saniyeye çıkmışdı
Uyumsuzluk çıkaran herhangi bir program buna yol açabilir. Senin bilgisayarında sorun çıkarıyorsa kullanmazsın biter. Zorlayan yok arkadaşlar :D Ben tamamen sorunsuz bir AV programı görmedim bugüne dek, hepsiyle ilgili çeşitli şikayetleri ve sorunları olan kullanıcılarla karşılaştım ve bizzat kendim de yaşadım.

Şikayetvar'da "X firması izinsiz para çekti". X'i herhangi bir firma ismi ile doldurmak mümkün :D doğrusu, böyle bir cevaptan fazlasını beklemiyordum.

Uyumsuzluk çıkaran herhangi bir programın buna yol açması mümkün. Senin bilgisayarında sorun çıkarıyorsa kullanmazsın biter.

Benim bildiğim kadarıyla Setup'da herhangi uyumsuzluk çıkaran bir uygulama varsa söylüyordu.
Söylemiyorsa onun ayıbı.

Benim bildiğim kadarıyla Setup'da herhangi uyumsuzluk çıkaran bir uygulama varsa söylüyordu.
Söylemiyorsa onun ayıbı.

Ayrıca Avast'ın Home versiyonu işe yaramıyor diye bir sürü bilgi var internette.
Pro'ya o fiyatları verene kadar Avast'a girdiğinde çıkan reklamlardan tarama tuşuna daha basamadan pilin bitiyor.

Söylemiyorsa onun ayıbı.

Ayrıca Avast'ın Home versiyonu işe yaramıyor diye bir sürü bilgi var internette.
Pro'ya o fiyatları verene kadar Avast'a girdiğinde çıkan reklamlardan tarama tuşuna daha basamadan pilin bitiyor.

Sistemi yormayacak bir antivirüs arıyorum.

Kaspersky istemiyorum çünkü Kaspersky yükleyince galiba ekran kartı sürücüsünden kaynaklı bilgisayarı kapattıktan sonra geri açamıyorum ve format atmak zorunda kalıyorum.

Cevap yazan herkese şimdiden teşekkürler.

Şu an hala Avast diyen kişileri çok merak ediyorum ben Malwarebytes ve Bitdefender kullandım ama sizinki Win8 ve altı ise Comodo'da kullan bence.

Geri
Yukarı