Kâr ettiren Steam koleksiyon kartları nelerdir?

Merhaba arkadaşlar, güncel kur oranıyla kar ettirebilecek Steam koleksiyon kartları var mı?

Steam mağazasında 10TL altı, en düşük fiyatlı oyunlar, sadece oyunlar, Steam koleksiyon kartı olan oyunları seçerseniz önünüze çıkacak olan listede 1.25TL altı olan oyunların %95i kar ettirir.

Once in Yaissor
Fireflies
iREC
Rage Wars
RUSSIAPHOBIA
10 Second Ninja
Zodiacats
Daha birkaç gün önce bu oyunları alıp kartlarıyla kâr etmiştim.

Zup! oyunları zamlandı ve artık kâr ettirmiyor maalesef.
sağolun hocam oyunları listeme ekledim bazılar şuan indirimde onları aldım sizce diğerlerininde indirimini bekliyim? 2 tl olan oyunun en ucuz kartı 80 kuruş

Her oyun kâr ettirmiyor. Oyunları listeledikten sonra kart değerlerine bakın. Örneğin oyunu 2 TL'ye aldın ama bazı kartları en fazla 20 kuruş ediyor.

@aerenozkan
İndirimdeyken alırsanız daha çok kar edersiniz tabii ama şu an bile kar ettiriyor, size kalmış. Ben bu fiyatlardan almıştım.
2 tl likleri aldım hocam diğerleri için indirimi bekleyeceğim sanırım çok sağolun bu zamana kadar atılmış gördüğüm en iyi listelerden biriydi genelde çöp oluyorlar

Her oyun kâr ettirmiyor. Oyunları listeledikten sonra kart değerlerine bakın. Örneğin oyunu 2 TL'ye aldın ama bazı kartları en fazla 20 kuruş ediyor.
evet bende dikkat ediyorum o konuya

@aerenozkan Önemli değil, rica ederim.
Seek Girl, Seek Girl IV ve Seek Girl VII
Astro Emporia
Barro Racing
TRISTOY
Shan Gui

Bu oyunlardan da kar etmiştim diye hatırlıyorum, bir bakabilirsin. Ama üsttekiler kadar kar ettirmez sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı