Kar krizi sonrasında İstanbul havalimanı kademeli olarak tekrardan uçuşlara açıldı

Re Malaka

Decipat
Makaleler
17
Yer
Rome
Yaşanan hava muhalefeti sonrasında İstanbul havalimanında uçuşlar durmuştu. Bugün THY, uçuşların tekrardan kademeli olarak başladığını açıkladı.

Dünyanın her yerinde hava olayları yüzünden bu gibi olaylar yaşanabilir. Ama fark olarak, o ülkelerde havalimanına metro olduğu için yolcular civardaki otellere yönlendirilir.
Sırf inat ve siyaset uğruna apar topar, metrosu bitmeden ve yeterli otelleri olmayan havalimanını açmak ne kadar mantıklı idi canlı olarak tecrübe ettik.

Bir projeyi seçime yetiştirmek için değil de, insanlara kusursuz hizmet verecek şekilde bitirmek mentalitesine sahip oluruz umarım bir gün.

Kaynak: Hürriyet

Çöken kargo binasının hesabı da sorulacak mı? Benim vergilerimle yandaş müteahhitler inşa etmişti çünkü. @die 'ın vergilerini tepe tepe kullanabilirler.
Hayatımda ilk defa bir kardan bu kadar etkilendiğini gördüm İstanbul'un.
Atatürk Havalimanı bu yoğun kar esnasında çalışıyordu ve bakanlar da orayı kullandılar.

Çöken kargo binasının hesabı da sorulacak mı? Benim vergilerimle yandaş müteahhitler inşa etmişti çünkü. @die'ın vergilerini tepe tepe kullanabilirler.

Atatürk havalimanı bu yoğun kar esnasında çalışıyordu ve bakanlar da orayı kullandılar.

Zamanında huzursuzlandıkları isme ve havalimanına muhtaç kalmışlar.

Birincisi havalimanının yeri bile yanlış. Bize para nasıl çöpe atılır acı bir eseri oldu.
Atatürk Havalimanı bu yoğun kar esnasında çalışıyordu ve bakanlar da orayı kullandılar.
Kar yağışı Atatürk Havalimanı'nı daha az etkiliyor çünkü. Doğanın yapısı gereği bunu her yıl yaşayacağız gibi gözüküyor.

Hayatımda ilk defa bir kardan bu kadar etkilendiğini gördüm İstanbul'un.
Benim gördüğüm kadarıyla İstanbul kãrdan ziyade yolu tıkayanlardan etkilenmiş. (Karayolları hariç) 16 milyon nüfusun yanı sıra turistik (yurtiçi ve yurt dışı) amaçlı gelenlerle birlikte iyice yollar kilitlendi üzerine durağan haldeyken kãr yağışı şiddetli olunca yollar tıkandı. Sonradan da bazı yolları polis kapattı iyice curcuna oldu.
Çöken kargo binasının hesabı da sorulacak mı?
Ben bunun haberini bile ana akım medyada göremedim. İnternet olmasa yan kanallara bile çıkmayacaktı belki de.

Çöken kargo binasının hesabı da sorulacak mı? Benim vergilerimle yandaş müteahhitler inşa etmişti çünkü.
FKAexebXoAIfxHS.png

Laz müteahhitler yapsaydı çökmezdi.

Çöken kargo binasının hesabı da sorulacak mı? Benim vergilerimle yandaş müteahhitler inşa etmişti çünkü. @die 'ın vergilerini tepe tepe kullanabilirler.

Abim söyleyeyim, onun hesabı sorulmayacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı