Kara Cuma Beklenmeli mi?

envidyacı

Hectopat
Bildiğiniz gibi Kara Cuma indirimleri 21 Aralık tarihinde. Benim de bir bilgisayara ihtiyacım var ancak çok aciliyeti yok. Kara Cuma indirimlerini bekleyeyim diyorum ancak bu seferde fiyatlar yine artar daha da pahalı olur diye korkuyorum. Sizce ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bildiğiniz gibi Kara Cuma indirimleri 21 Aralık tarihinde. Benim de bir bilgisayara ihtiyacım var ancak çok aciliyeti yok. Kara Cuma indirimlerini bekleyeyim diyorum ancak bu seferde fiyatlar yine artar daha da pahalı olur diye korkuyorum. Sizce ne yapmalıyım?
Benim önerim alacağın parçaları veya bilgisayarı takip et indirime girerse bekleme al. Ama acil bir vaziyeti yoksa beklenmeli.

Şu an ortalıkta herhangi bir indirim yok o yüzden beklemelisiniz. Beklemek istemiyorsanız da en yakın KDV indirimini bekleyin, indirimsiz fiyatlar fazlasıyla uçuk.

Cadılar bayramı indirimlerinde büyük indirimler olmuyor kış veya kara cuma beklenmeli.

Kara Cuma indirimleri genelde Kasım sonu gibi olur, yani aciliyet yoksa bekleyin özellikle amazon.com.tr ve amazon.de'yi takip edin bana kalırsa efsane indirimler olma olasılığı yüksek.

Kara Cuma, 23 Kasım diye biliyorum. Ben de 1050Ti'ımı RX 570 ile değiştireyim diyordum. Ya da RX 580. 1000 TL'ye internet kafeye satacağım 1050 Ti'ı. Sizce Kara Cuma günü daha da iner mi RX'ler?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı