Karabağ Savaşı Sona Erdi

Bir aksilik çıkacak buraya yazıyorum.
Rusların ne işi var hala anlamadım. Ayrıca Türkiye zaten Nahçıvan'da garantör ülke. Karabağ bölgesinde de garantör olsa.

En azından güç dengelenir idi :/ Hayırlısı olsun.

Rus'ların ne işi var hala anlamadım. Ayrıca Türkiye zaten nahçıvan'da garantör ülke. Karabağ bölgesinde de garantör olsa.

En azından güç dengelenir idi :/ hayırlısı olsun.

Yalnız, savaşı Rus kazandı, şimdi anladım.

Tüm Ermenistan ordusu benim Azerbeycan'ımın tek bir şehidi etmez.

Geçmiş olsun hepimize.

Boşuna savaştılar. Bu savaşın tek kazananı Rusya'dır. İki taraf ta silah kaybetti. İki taraf ta silah için kimin kapısını çalacak. Rusya. :) Kimin cebi dolacak? Rusya. :)

Nasıl boşuna savaş ya. Ermenistan Kars'a kadar kendinin olduğunu iddia ediyor. Yarın tankla tüfekle girse, silahım boşa gitmesin deyip oturacak mısın?

Azerbaycan mis gibi de aldı topraklarını, tavrını da herkese gösterdi.
Kimden toparlayacak? Kaybettiği sistemleri Türkiye'den mi alacaklar? İkisi de Rusya'nın cebini dolduracak.

Evet. Ayrıca Ermenilerdeki zaiyatın yanında devede kulak kalır, Azerbaycan'ın zaiyatı. Üstelik Azeriler, Ermeniler gibi sivilleri vurmuyorlar...

Azerbaycan sayesinde yerli ve milli geliştirip sattığımız silahlar gerçek cephede tecrübe ve deneyim kazandı, bunun ne kadar önemli bir şey olduğunu COD'cular bilmez.

Sadece SİHA programının bile ciddi ivme kazandığını düşünüyorum bu harekatlar sayesinde. Gerek CATS, gerekse motor bakımından.

Ermenilerin Azerbaycan'a yapmadığı zulüm, etmediği eziyet kalmamış, savaşta bile sivilleri hedef almaya devam etmişler, ama yok, hiç karşılık vermeden oturacaklar yerlerinde öyle mi... Bazen anlamıyorum, üstelik askeri havacılıkla ilgilenen kişilerden bu yorumları görmek daha da ilginç...

Son düzenleyen: Moderatör:
Nasıl boşuna savaş ya. Ermenistan Kars'a kadar kendinin olduğunu iddia ediyor. Yarın tankla tüfekle girse, silahım boşa gitmesin deyip oturacak mısın?

Azerbaycan mis gibi de aldı topraklarını, tavrını da herkese gösterdi.

Evet. Ayrıca Ermenilerdeki zaiyatın yanında devede kulak kalır, Azerbaycan'ın zaiyatı. Üstelik Azeriler, Ermeniler gibi sivilleri vurmuyorlar...

Sadece SİHA programının bile ciddi ivme kazandığını düşünüyorum bu harekatlar sayesinde. Gerek CATS, gerekse motor bakımından.

Ermenilerin Azerilere yapmadığı zulüm, etmediği eziyet kalmamış, savaşta bile sivilleri hedef almaya devam etmişler, ama yok, hiç karşılık vermeden oturacaklar yerlerinde öyle mi... Bazen anlamıyorum, üstelik askeri havacılıkla ilgilenen kişilerden bu yorumları görmek daha da ilginç...
Hocam yanlış anlaşılmasın lütfen 🙂 Azeri kelimesinden nefret ediyoruz. Tüm kardeslerimiz bize Türk desin, Azerbaycan Türküyüz biz :)

images (22).jpg

Anlık şartlar incelenirse Rusya'nın kazanmadığı görülüyor.

Mudanya anlaşmasına çok benzeyen bir anlaşma yapıldı. Akıllı siyasetçilerin elinde çok değerli olaylara gebe...

Rusya bir yere girdimi çıkmaz hocam, Gürcistan'a girdiği gibi Ukrayna'ya girdiği gibi çıkmayacak büyük ihtimal, hem İlham Aliyev'in Rus'un köpeği olduğunu da hatırlatayım.

Son düzenleyen: Moderatör:
...Rus'un köpeği olduğunu da hatırlatayım
O zaman ülkemizde, her tarafı Amerika başta olmak üzer NATO üsleri ile dolu, senin bakış açına göre aynı duruma düşünüyoruz.

2g düşünme kabiliyetiniz var, onu da Facebook ve saçma sapan propaganda yapan Youtube kanallarına harcıyorsunuz.

Ne deyim sana, Tanrı akıl fikir versin...

Son düzenleme:
O zaman ülkemizde her tarafı Amerika başta olmak üzer nato üsleri ile dolu, senin bakış açına göre aynı duruma düşünüyoruz.

2G düşünme kabiliyetiniz var, onu da Facebook ve saçma sapan propaganda yapan YouTube kanallarına harcıyorsunuz.

Ne deyim sana, tanrı akıl fikir versin...

Sen bilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı