Karabasan olayından nasıl kurtulabilirim?

GmoneyG

Picopat
Yer
Konoha
Öyle bir şey yok merak etme. Önce fizyolojik sonra psikolojik olarak gerekli testlerini yaptırmak için hastaneye git. Karabasan diye bir şey yok.

İsmini unutum beynin bir anda uyaniyor ama sinirler uyanmiyordu ve hareket edemiyorsun diye biliyorum ismini unuttum ama ben karabasan diyorum ismini cok hatirlayamiyorum.

GmoneyG

Picopat
Yer
Konoha

Bir ismi daha vardi galiba.

Piskolağa görünmen lazım kankam bu anlattığın çok ciddi sorunlar.

Ama o gunden sonra bir daha uyku felci gecirmedim aileme anlatinca 5 kere nasıl art arda gecirirsin diye gulduler ama cok acayip korkmustum ve o gece uykuma zar zor uyku girdi. 16 yasinda falan olmustu galiba bu olay.
Piskolağa görünmen lazım kankam bu anlattığın çok ciddi sorunlar.

Niye ki hocam hiç boyle olan yok mudur?

berkayx

Decipat
Çok ya da az uyumaktan da olur. Ben bi ara sağ tarafıma yani duvara doğru yönelip yattım. Gece uyandığımda dönemiyordum ama arkamda bir şey var kesin yani öyle hissediyorum. Biraz hareket etmeye çalıştım olmadı sonra geri yattım. Önceden 3-4 defa da yaşamıştım.

hasan4131434

Centipat
Korkunctu sagdan yuruyordu bir anda kulagima cinlama gelmisti ve ondan onceki gunlerde cok sık geciriyordum ama o gunden sonra gecirmemeye başladım.

Bazen korku filmi izleyince falanda oluyor. Anlaşılan elinde ayıyla yürüyen bir kız görmüşsün filmlerde ondan etkilenmişsin. Ama onlar anlık oluyor sen bayağı üzerime yürüyor dedin.

Yeni konular

Yukarı