Karabük üniversitesi hakkında bilgi

picaroon0

Decapat
Yer
Papua Yeni Gine
Merhaba bu sene üniversite sınavına gireceğim. Aklımda %100 makine mühendisliği var. Karabük üniversitesini düşünme sebebim Ankara'da yaşadığım için hem çok yakın hem de sıralaması pek yüksek değil. Eğitimi vs. bilgi sahibi olanlar veya tavsiyesi olanlar yazarsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba bu sene üniversite sınavına gireceğim. Aklımda %100 makine mühendisliği var. Karabük üniversitesini düşünme sebebim Ankara'da yaşadığım için hem çok yakın hem de sıralaması pek yüksek değil. Eğitimi vs. bilgi sahibi olanlar veya tavsiyesi olanlar yazarsa sevinirim.

Kaç k hedefliyorsun? Ama sana tavsiyem hedefin her zaman Yıldız, İTÜ, ODTÜ gibi okullar olmalı. Gelmez ise diğer seçenekleri değerlendirirsin.

Evet haklısınız ama benim için %100 İngilizce eğitim olması önemli bahsettiğiniz üniversiteler tam İngilizce eğitim vermiyor.

Karabük'te arkadaşım okuyor İngilizce bölümde hocaların ingilizcesi kötü imiş bazıları Türkçe konuşuyor diyor o yüzden çok fazla bir şey bekleme Türkçe okumak daha iyidir makineyi. Makine mühendisliği çok zor bir bölüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı