Karagümrük 1-4 Beşiktaş incelemesi

Anil JK

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Kaldırım Mühendisi
Ben bu maç çok eğlendim.
Karagümrüğün maça cidden baskılı başladığını söylemem lazım. Özellikle ilk yarınında ilk yarısında çok çok etkililerdi. Sonra Beşiktaş kontrolü tamamen eline aldı.
Bir ara Atiba'nın kaçırdığı bir pozisyon var Sabri atardı ama Atiba'ya kızmak olmaz. Zaten 44. dakika sahneye çıktı bizimki.
1-0 gol Abou.
2.yarıya yine Beşiktaş baskısı ile girdik. Güzel fırsatlar bulduk. Ve mensah ne yaptın sen öyle.
2-0 gol Mensah.
2 kişiyi tak tak geçip çok güzel vurdu Mensah.
Sonra yine dominasyona devam ettik. Mensa'ın direkten dönen bir topu var aklınız durur. Rıdvan ortalıyor ve Larin olimpiyatta kayıyor.
3-0 gol Larin.
Derken Beşiktaş'ın 4. golü hemen 5 dakika sonra geldi. Mensah sızdı ceza sahasına ve yazdı.
4-0 gol Mensah.
Karagümrük penaltıyı buldu. Penaltı kesin doğru.
Beşiktaş 4-1 Garagümrük gol Borini.
Sonra ligin sefirinin belki geri dönüşünü izledik. Karşınızda Adem *Maestro* Ljajic. Ama Dorukhan adı şahıs yüzünden gol iptal.

Böyle bir inceleme yaptım. İyi okumalar.

"İnceleme" görünce ben de saha içinden bahsediyorsun sandım. "Ligin sefiri" Ljajic falan... Bence olmamış.
Sanırım Beşiktaş'ı tutuyor. Kendi takımını överek anlatması muhtemel ama inceleme değil bu Beşiktaşlı olarak yorumlamış. Saygı duyarım.

"İnceleme" görünce ben de saha içinden bahsediyorsun sandım. "Ligin sefiri" Ljajic falan... Bence olmamış. İncelemelerde de objektif olunmak zorunda. Taraftar gözüyle inceleme yapılmaz.
Hocam doğru biraz taraflı oldu. Başlıkta açıklamam gerekirdi. Beşiktaşlı incelemesi tarzından. İleride daha iyi yapmaya çalışırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı