Karakter geliştirmeli oyun tavsiyesi

emirbykc

Picopat
Son zamanlarda karakterimi iyi hale getirebilmek için zevkle vakit geçirebileceğim, gelişimden haz alacağım bir oyun arayışındayım. Oyunun çevrimiçi olmasına gerek yok, hatta olmasa daha iyi olur. AC Odyssey, Skyrim, Witcher gibi karakterimin benim belirlediğim yönlerden gelişebileceği oyunlar arıyorum. Var mı tavsiyeniz?

Kemânkeş-

Gigapat
Yer
Silikon Vadisi
Bannerlord.

LeViAcKeRMaN

Kilopat
Yer
KaPTaN LeVi

Bedava ve yeni bir oyun 🤠

Rashmore

Hectopat
Yer
pop-os
Diablo.

Yer
Tarkov
Souls oyunları. Gerçek karakter geliştirme olan ve günümüz modern oyun anlayışına yakın olan seri.

michealdoge

Millipat
Yer
Matrix
Witcher gibi dediğinize göre Witcher 3 oynadınız diye varsayıyorum. Rise Of The Tomb Raider bitirdim geçen günlerde. Gelişmek istiyorsanız denenebilir. Ya da Bannerlord, Warband gibi oyunlar da olabilir.

punkt

Hectopat
Oyunun eski olması seni rahatsız ettirmiyorsa Fallout: New Vegas öneririm. O olmazsa Fallout 4 bakabilirsiniz.

Alper KICIRLI

Millipat

Eski bir oyundur. Herkes bilmez. :)

Ek olarak Oblivion da oldukça iyidir.

KS
E

emirbykc

Picopat

Eski bir oyundur. Herkes bilmez. :)

Ek olarak Oblivion da oldukça iyidir.
Kesinlikle inceleyeceğim, güzel gözüküyor. Teşekkürler. :)

Oyunun eski olması seni rahatsız ettirmiyorsa Fallout: New Vegas öneririm. O olmazsa Fallout 4 bakabilirsiniz.
İkisini de oynadım, teşekkür ederim. :)

Witcher gibi dediğinize göre Witcher 3 oynadınız diye varsayıyorum. Rise Of The Tomb Raider bitirdim geçen günlerde. Gelişmek istiyorsanız denenebilir. Ya da Bannerlord, Warband gibi oyunlar da olabilir.
Rise Of the Tomb Raider Playstation Plus verdiği zaman bitirmiştim, Bannerlord şuan listenin ilk sırasında. Çok teşekkürler. :)

Souls oyunları. Gerçek karakter geliştirme olan ve günümüz modern oyun anlayışına yakın olan seri.
Souls oyunlarının genelde çok zor olduğu algısına kapıldığımdan pek başlamak istemedim. Sahiden öyle mi?

Bakacağım, teşekkür ederim. :)

Bedava ve yeni bir oyun 🤠
Yüklemeye başladım, baya ilgi çekici duruyor. :)

Tavsiye için teşekkürler, listenin ilk sırasında o var. :)

Xcylde

Nanopat
Dying light.Çok zevkli oyun.Oyunda geliştirmek gerekn birsürü yetenek grubu var.Afetzade,Kuvvet,Çeviklik.Bunlardan bir tanesi 25 yapınca EFSANE seviyesi açılıyor.

Yeni konular

Yukarı