Karanlık hikayeli oyun önerisi

Makaleler
4
Yer
Manisa/Salihli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Watch Dogs 1'i ayıla bayıla 4-5 defa bitirdim. Karanlıktan kastım intikam alma, ailesinden veya yakınından birini öldüreni bulup öldürme (Watch Dogs'un hikayesini bu yüzden sevdim), dipte bir karakterden zamanla yükselme, mafya ortamlarına girme tarzı oyun önerilerinizi bekliyorum. Sormadan söyleyeyim Mafia'nın 1 ve 2. oyununu bitirdim dostlar.

Watch Dogs 1'i ayıla bayıla 4-5 defa bitirdim. Karanlıktan kastım intikam alma, ailesinden veya yakınından birini öldüreni bulup öldürme (Watch Dogs'un hikayesini bu yüzden sevdim), dipte bir karakterden zamanla yükselme, mafya ortamlarına girme tarzı oyun önerilerinizi bekliyorum. Sormadan söyleyeyim Mafia'nın 1
Hitman önerebilirim :)

Hitman önerebilirim :)
Hitman Absolution harici Hitman oyunlarının genel bir hikayesi yok hocam Absolution'u da ortaokul zamanlarımda çokça bitirmiştim.
Bunlar olabilir:
  • Sleeping Dogs
  • Max Payne
  • GTA IV
Sleeping Dogs hep başladım ama yarım kaldı. Max Payne olabilir küçükken 1-2. oyunlarını bitirmiştim, ergenken de üçüncü oyunu bitirdim fakat tekrar başlayabilirim.
Konusu intikam üzerine miydi hocam öyle hatırlıyorum galiba.

Watch Dogs 1'i ayıla bayıla 4-5 defa bitirdim. Karanlıktan kastım intikam alma, ailesinden veya yakınından birini öldüreni bulup öldürme (Watch Dogs'un hikayesini bu yüzden sevdim), dipte bir karakterden zamanla yükselme, mafya ortamlarına girme tarzı oyun önerilerinizi bekliyorum. Sormadan söyleyeyim Mafia'nın 1 ve 2. oyununu bitirdim dostlar.

Max Payne 3 önerebilirim.

Hitman absolution harici Hitman oyunlarının genel bir hikayesi yok hocam Absolution'u da ortaokul zamanlarımda çokça bitirmiştim.

Sleeping dogs hep başladım ama yarım kaldı. Max Payne olabilir küçükken 1-2. oyunlarını bitirmiştim, ergenken de üçüncü oyunu bitirdim fakat tekrar başlayabilirim.

Konusu intikam üzerine miydi hocam öyle hatırlıyorum galiba.

Evet intikam uzerine spoiler vermeden anlatayim biz bir krallik icin calisan biriyiz ve kralicenin yanina gidiyoruz gittigimiz vakit suikast duzenliyorlar ve cocugunu kaciriyorlar sonrasinda tum sucu komplo kurup bize atiyorlar bizde hapisten kacip intikam aliyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı