Karanlık düşman, gölgelerin hükümdarı kimdir?

• Melkor (Morgoth)

• Sauron

• Lord Voldemort

• Dark Lord of the Sith

• The Witch King of Angmar

• Amatsu-Mikaboshi

• Knull

• Zed

• Noob Saibot

• Darkseid

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
@LOTR Manyağı Konuşuruz ustam buralardayız 🙂 LOTR benim fanı olduğum tek oluşum. Hayat felsefem denilebilir.

@Quarit şu üç videoyu izle ondan sonra filmleri izle ;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu senenin başlarında, Hobbit'ten başlayıp LOTR serisini tam anlamıyla ilk defa bitirdim. Normalde küçükken çok izlerdim ama adam akıllı izlememiştim. Aralarında yıllar aylar günler olsa bile yeni bir filmden, eski bir filme geçince gram gözüm kalite düşüşü görmedi. Nasıl yapmışlar hayret ettim, hayran kaldım.

Daha sonra Orta dünya rehberimiz Murat hocayı bol bol izledim. Netflix'te izleyecektim bu arada seriyi, sanırım çok kırpılmış sahne vardı. Vazgeçip korsan izledim. Eğer izleyecek olanlar varsa filmin tam versiyonu kaç dakika öğrenin, sonra Netflix'deki filmin kaç dakika olduğuna bakın. Extended versiyonu izlemezseniz çok şey kaçırabilirsiniz.

@nemo Netflix'teki de kırpılmış sürüm. Korsan dışında tam hali ile yok. Gandalf'ın Divanda yüzük üstündeki yazıları okuduğu sahneyi izlemeden filmi izlemek boşa izlemek olur çok önemli kırpılmış kısımlardan birisidir.

Ash Nazg Durbatuluk. Ash Nazg Gimbatul. Ash Nazg Thrakatuluk. Ag Burzum İshi-Krimpatul
Türkçesi videoda. Frodo ile yüzük hakkında konuşurken burada telaffuz etmem diyor. Ayrıkvadi'de ediyor ve gerisini biliyorsun 🙂

Bu arada Hobbit üçlemesi bilgisayar ile yapılmış yapmacık olmasından anlaşılanilir lakin LOTR üçlemesindeki her bir ork gerçek makyajlı insan o yüzden sinema tarihinde kilit şaheser eserlerden birisi olmuştur. Minas Tirith Savaşı gibi sahneyi hala çekemediler.

@cinar_yasarrr Polat Alemdar ne alaka?

Kıytırık bir meslek lisesini dahi ele geçirememiş burunsuz voldi nasıl olurda karanlıklar efendisi olabilir. 🤣Burada Haşmetli Melkor hazretleri ve onun sağ kolu Sauron efendimiss varken... Voldi anca sarumanın getir götürünü yapar.

Kıytırık bir meslek lisesini dahi ele geçirememiş burunsuz voldi nasıl olurda karanlıklar efendisi olabilir. 🤣Burada Haşmetli Melkor hazretleri ve onun sağ kolu Sauron efendimiss varken... Voldi anca sarumanın getir götürünü yapar.
Morgoth olsa şahsının gelmesine gerek yok Glaurung + ork ordusunun bir kısmını yollasa değil liseyi komple o şehri magıllarla ele geçirir.

Kısaca karanlık ve gölge denildiğinde aklınıza anketteki hangi karakter geliyor?

Aşağıdaki süprizbozanı açın. Yazılanları okuduğunuzda aklınızda beliren nedir?

Karanlık Düşman
Karanlık Efendi
Karanlık Lord
Gölgelerin Efendisi
Gölgelerin Lordu
Kara Düşman
Gölgelerdeki Düşman

Eki Görüntüle 1190391

Elektrik idaresi :)

Kısaca karanlık ve gölge denildiğinde aklınıza anketteki hangi karakter geliyor?

Aşağıdaki sürprizbozanı açın. Yazılanları okuduğunuzda aklınızda beliren nedir?

karanlık düşman.
Karanlık efendi.
Karanlık lord.
Gölgelerin efendisi.
Gölgelerin lordu.
Kara düşman.
Gölgelerdeki düşman

Eki Görüntüle 1190391

"Shinnok" Mortal Kombat evreninden.

Yeni konular

Geri
Yukarı