Karantina serisinin ilk kitabı hangisi?

Konu bir seri katil üzerine kurulu. Seri katil olan çocuğu başka bir çocuk sanıyorlar sonra o çocuk seri katil değil alzheimer falan çıkıyor oradan 3 kitap sonra konu komple aşka gidiyor.

Sizce benim tarzıma uygun bir kitap mı miyase sertbarut un ve genç timas yayınlarının kitaplarını severim genelde.

Kitapları zaten perde perde ayrılıyor. İkisi de 1. kitap, sadece baskı farkı var. İstediğinizi alın. Birisi 2015, birisi 2016 gözüküyor. 2016'da hatalar düzeltilmiştir, onu tercih edebilirsiniz.

Belirtmeden geçemeyeceğim, Beyza Alkoç kitaplarının insanlara kaliteli vakit, bir bilgi birikimi veya eğlence dahi sunduğunu düşünmüyorum. Yorumlarından etkilenip alacaksanız bence almayın.
hocam çok gerçekçi konuştuğumuz için ergenler(?) kuduruyordur :D

Yardımlarınız için çok teşekkür ederim elime para geçsin mutlaka onu da okuyacağım ve yeni kitap alacağımda sizi etiketlememin bir sakıncası yoktur umarım.

Şu çılgın Türkler, nutuk, son gemi kitaplarına bakmanızı öneririm.

hocam çok gerçekçi konuştuğumuz için ergenler(?) kuduruyordur :D

Şu çılgın Türkler, nutuk, son gemi kitaplarına bakmanızı öneririm.
Milliyetçi kitaplar da güzeldir önerinize katılıyorum da, ergenlerin kudurması ne alaka :D?

Karantina overrated kitap hocam değmez okumaya.
Overrated değil. 12-15 yaş arası ergenler aşk dolu kitaplara ilgi duyduğu için popüler.

Milliyetçi kitaplar da güzeldir önerinize katılıyorum da, ergenlerin kudurması ne alaka :D?

Overrated değil. 12-15 yaş arası ergenler aşk dolu kitaplara ilgi duyduğu için popüler.
e kendin cevaplamissin hocam. :)

Geri
Yukarı