Karantinada bırakmış olduğunuz alışkanlıklar

Bilgisayar oyunu oynamak, sosyal medyayı bırakacak derecede azaltmak ve küfür etmek, hepsinden kurtulduğum için mutluyum. Bu arada küfür etmemek gerçekten rahatlıkmış.

Bilgisayar oyunlarını bıraktığın zaman kendiliğinden küfür etmeyi bırakıyorsun zaten.
COVID-19 Türkiye'de görülüp yasaklar gelmeden (şubat ayı sonları) 4 yaşımdan beri tek ebeveynim olan annemi kaybettim. Üstüne her yer kapandı, yasaklar geldi. Mutlu olmayı bıraktım. Daha doğrusu mutlu olabilmeyi.

Şu anda tek başına mı yaşıyorsunuz başınız sağ olsun.

Son düzenleme:
Bilgisayar oyunlarını bıraktığın zaman kendiliğinden küfür etmeyi bırakıyorsun zaten.
Ben oyun oynarken çok küfür etmiyordum, saçma sapan yerlerde alışkanlıktan ediyordum. Bu aradığım bir şeyi bulamadığımda yahut spor yaparken kulaklığımın şarjının bitmesi gibi saçma sapan anlarda küfürler sarfediyordum. Bu saçmalıktan kurtulduğum için mutluyum.

Sigarayı bıraktım. Bir ara suyunu çıkarttım, akciğerlerimde ağrı hissediyordum. Şuan ise biraz kilo aldım fakat kendimi daha sağlıklı hissediyorum.

Dersden soğudum,halbuki ders yapmayı çok severdim.Dışarı çıkmayı,koşmayı(cidden) ve arkadaşlarımla konuşmayı bıraktım.Bu dönem çok değiştim.

Yeni konular

Geri
Yukarı