Karantinada ne yapılır?

Chairax

Centipat
Yer
KKTC
Daha fazla  
Kafayı yemek üzereyim can sıkıntısından. Siz karantinada neler yapıyorsunuz nasıl vakit geçiriyorsunuz?

Kitap oku. Agatha christie’nin hercule potriot serisi harika ama Stephen King’teoku :D.
Kendini bilgisayar konusunda geliştir.
Strateji oyunlarından Starcraft’ı oyna. (Burada standart bir insanimsi reklamı aldınız :D) ben 2nyıldır hala tam oynayamıyorum Win rate %20:D. Gerçi sadece yazları oynuyorum orası ayrı :D.
Kodlama olabilir ama bazen kanser edebiliyor:D.
EBA TV :D.
CS oyna kanser ol :D.
Star wars serisini bitir:D.
Aklıma geldikçe eklerim :D.

Kendine yeni bir uğraş edinmek en iyisi. Önceden sırf bir hevesle aldığım spor aletlerini bu karantina sayesinde düzgünce kullanmaya başladım. Ve böyle devam edersem babamı iki katlayacağım :D
Onun dışında bilgisayarla zaman geçirmek istiyor ama oyun oynamaktan sıkılıyorsan 3D modelleme, kodlama gibi şeyler yapabilirsin. Ben şahsen 3D modelleme yapıyorum. Çok emek isteyen ve yoran bir iş olsa da çok zevkli oluyor denemeni tavsiye ederim :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı