Karantinadan virüs nasıl silinir?

Kaspersky, Avast, Malwarebytes bunları kullanabilirsiniz ayrıca karantinada olan virüsleride sil veya benzer bir buton varsa ona tıklayarak silebilirsiniz ya da el ile silebilirisiniz (virüsün bulunduğu adrese gidip silmek).
Dosyaların yanıda "Sil" diye seçenek olacak. Ya da benzer bir eylem.
Şimdi sadece karantina diye bir buton var ona tıkladıktan sonraki aşamayı bilmiyorum. Daha önce hiç böyle bir şey olmadı çünkü şimdi yanlışlıkla salmak da istemiyorum onları :) ayrıca PC'nizde etkin tehdit yok PC korunuyor diyor ama 9.996 tehdit engellendi diye bir yazıda var altında. Gerçi engellenmiş ama insan korkuyor yine de.
Başlığı görünce sandım ki... Neyse. Kaspersky kullanabilirsiniz. Şahsen ben sorun yaşamadım hiç.
Haha öneriniz için teşekkürler herkes onu öneriyor zaten.

Şimdi sadece karantina diye bir buton var ona tıkladıktan sonraki aşamayı bilmiyorum. Daha önce hiç böyle bir şey olmadı çünkü şimdi yanlışlıkla salmak da istemiyorum onları :) ayrıca PC'nizde etkin tehdit yok PC korunuyor diyor ama 9.996 tehdit engellendi diye bir yazıda var altında. Gerçi engellenmiş ama insan korkuyor yine de.

Haha öneriniz için teşekkürler herkes onu öneriyor zaten.
Bende panda kullanıyorum ama altında yazan taranan dosyalar. Bence iyi oku altını.

Yeni konular

Geri
Yukarı