Kararsızlık, emin olamama sorunu nasıl çözülür?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşin kötü tarafı 1 yılı geçen bir süredir devam etmesi ve çevremdeki bazı insanlar tarafından ciddi bir psikopat olarak düşünülmem. Ailem dahi bana sen hastasın diyor. Emin olamadığım için defalarca el ve yüz yıkama,sürekli temiz kıyafetleri dahi yıkama. Gördüğüm hiçbir şeye emin olmayıp aynı şeyi defalarca yapma. Artık yavaş yavaş kontrolden çıktığımı düşünmeye başladığımı da söyleyebilirim. Bir de alışveriş yaptıktan sonra kredi kartı fişine sürekli bakıyorum. Acaba fiş de 7,50 mi yoksa 75,0 mı gibisinden sorun yaşıyorum. Virgül aralığına defalarca baktığım halde 10. seferden sonra belli derecede emin oluyorum.

İşin kötü tarafı 1 yılı geçen bir süredir devam etmesi ve çevremdeki bazı insanlar tarafından ciddi bir psikopat olarak düşünülmem. Ailem dahi bana sen hastasın diyor. Emin olamadığım için defalarca el ve yüz yıkama,sürekli temiz kıyafetleri dahi yıkama. Gördüğüm hiçbir şeye emin olmayıp aynı şeyi defalarca yapma. Artık yavaş yavaş kontrolden çıktığımı düşünmeye başladığımı da söyleyebilirim. Bir de alışveriş yaptıktan sonra kredi kartı fişine sürekli bakıyorum. Acaba fiş de 7,50 mi yoksa 75,0 mı gibisinden sorun yaşıyorum. Virgül aralığına defalarca baktığım halde 10. seferden sonra belli derecede emin oluyorum.

Hocam buradan bakınca ilerlemiş bir hastalık gibi duruyor, lütfen dediklerimizi dikkate alın yaşınız genç ve ileride daha büyük sıkıntılar çekmemek adına bir doktora görünün utanılacak veya sıkılıcak bir durum yok ileride aile kuracaksınız maazallah onlara bir zarar vermekten kendinizi alıkoyamazsınız erken tedavi bu tarz olaylarda gerçekten çok önemli.

Verdiğim linkteki yazıyı okudunuz mu ? Sizin uzman bir hekimden destek almanız lazım.
Teşekkürler,linkteki örnekler ve ekstra sorunlara sahibim. Sanırım benimki belirtilen rahatsızlığın ileri derecesi oluyor.

- - - Güncellendi - - -

Hocam buradan bakınca ilerlemiş bir hastalık gibi duruyor, lütfen dediklerimizi dikkate alın yaşınız genç ve ileride daha büyük sıkıntılar çekmemek adına bir doktora görünün utanılacak veya sıkılıcak bir durum yok ileride aile kuracaksınız maazallah onlara bir zarar vermekten kendinizi alıkoyamazsınız erken tedavi bu tarz olaylarda gerçekten çok önemli.
Sizin yaşınızı öğrenebilir miyim sakıncası yoksa?

Bu durum sizi rahatsız ettiği gibi çevrenizdeki insanları da bir müddet sonra rahatsız etmeye başlayacaktır ve siz bunun önlemini almazsanız ilerleyen zamanlarda kendinizi daha mutsuz hissetmenize hatta yalnız kalmanıza kadar gidecektir. Erken teşhis hayat kurtarır güzel kardeşim. Sen ne et ne yap bir uzmanla görüş.

Sanırım kırmızı et ve balık fazla tüketmiyorsunuz, b12 vitamini eksikliği ciddi uyuşmalar ve unutkanlığa sebep olur.
Et ve et ürünlerini sevmiyorsanız eczacınıza danışarak b12 vitamini isteyin.

Sanırım kırmızı et ve balık fazla tüketmiyorsunuz, b12 vitamini eksikliği ciddi uyuşmalar ve unutkanlığa sebep olur.
Et ve et ürünlerini sevmiyorsanız eczacınıza danışarak b12 vitamini isteyin.
Mirkan ağabey et ve et ürünlerini hiç yemediğimi çok doğru tespit ettin ama keşke onunla alakası olsa.

Bu tür sorunlarınıza forumdan çare bulabileceğinizi düşünmüyorum. Bence kesinlikle bir uzmanla görüşmelisiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı