Kardeşim dediğim adamla ayrıldım

Aeronight

Kilopat
Makaleler
6
Yer
Bolu
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5600
Cooler Master MasterLiquid ML120L V2
Asus Prime B450M-K II
ASUS DUAL GeForce RTX 3060 Ti OC 8GB
XPG Gammix D35 2x8GB 3200MHz
ADATA Legend 750 500GB
Kioxia Exceria 480GB SATA 2x
ASUS TUF GAMING 650B 650W 80+ Bronze
Dostlarım biraz sohbet etmek istedim açıkçası. Yazın kardeşim dediğim adam ilk kez bir kıza yazdı ve devamı geldi. Şu an 12. sınıftayız ve kız bizden 1 yaş küçük. Yazın üzüleceği şeyler yapma diye uyarmıştım ama aşırı gurur yaptı ve ben bağlanmam dedi. Şu an deli gibi bağlandı. Ben de onlara rahat vermek için aradan çekildim. Ne olup bittiyse 3 gülük sürede artık yüzüme bakmıyor. Herhangi yanlış bir şey de demedim. Saygı duyduğunu söyledi ve konuşmayı kesti. Koridorda selam vermemeye başladım ben de. Bizim aynı ev hayallerimiz vs. vardı ve şu an sanki hayatında ben yokmuşum gibi beni umursamıyor. Evlerimiz yan yana ve servise binerken günaydın bile demeden servise bindi elinde telefon kıza yazıyor. Bindiğimizde yanıma oturdu, indiğimizde 500km/h ile okula yürüdü. Onu kaybettiğimi düşünüyorum. 17 yıllık arkadaşımı, kardeşimi bir kız yüzünden kaybettim diyebilirim ve onu tanıyorum. Bir çocuk kıza sulanmıştı ve ben halletmiştim meseleyi. Ayrıldığı zaman bana gelecek ve bende ona sinirliyim, affetmeye de şu anlık niyetim yok. İçimi dökmek istedim sadece. Sağ olun okuduğunuz için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostlarım biraz sohbet etmek istedim açıkçası. Yazın kardeşim dediğim adam ilk kez bir kıza yazdı ve devamı geldi. Şu an 12. sınıftayız ve kız bizden 1 yaş küçük. Yazın üzüleceği şeyler yapma diye uyarmıştım ama aşırı gurur yaptı ve ben bağlanmam dedi. Şu an deli gibi bağlandı. Ben de onlara rahat vermek için aradan çekildim. Ne olup bittiyse 3 gülük sürede artık yüzüme bakmıyor. Herhangi yanlış bir şey de demedim. Saygı duyduğunu söyledi ve konuşmayı kesti. Koridorda selam vermemeye başladım ben de. Bizim aynı ev hayallerimiz vs. vardı ve şu an sanki hayatında ben yokmuşum gibi beni umursamıyor. Evlerimiz yan yana ve servise binerken günaydın bile demeden servise bindi elinde telefon kıza yazıyor. Bindiğimizde yanıma oturdu, indiğimizde 500km/h ile okula yürüdü. Onu kaybettiğimi düşünüyorum. 17 yıllık arkadaşımı, kardeşimi bir kız yüzünden kaybettim diyebilirim ve onu tanıyorum. Bir çocuk kıza sulanmıştı ve ben halletmiştim meseleyi. Ayrıldığı zaman bana gelecek ve bende ona sinirliyim, affetmeye de şu anlık niyetim yok. İçimi dökmek istedim sadece. Sağ olun okuduğunuz için.

Arkadaşlar gelip geçici ama hayat kalıcı böyle bir dünyadayız maalesef.

Kız için bunları yapıyorsa. Onu tam anlamıyla tanıyamamışsınız.

Kız için bunları yapıyorsa. Onu tam anlamıyla tanıyamamışsınız.
Tanıdığımı düşünüyorum aslında. Böyle biri değildi.

Sadece geri döndüğünde affetmemeni sana tavsiye ediyorum, senin gibi birini kaybettiğine yansın sen değil o kaybetsin
Sinirim geçerse affedebilirim. Kendimi Kratos gibi hissediyorum. Öyle bir öfke var niyeyse içimde.

Şanslısın arkadaşının yüzünü erkenden gördün yarın ihtiyacın olduğunda sırt cevirseydi daha kötü olurdu.
Gerçek yüzünün bu olduğuna inanmıyorum ya. Zaten aradan çekilmek isteyen bendim.

Tanıdığımı düşünüyorum aslında. Böyle biri değildi.

Dostun senin yerine o kızı seçmiş görünüyor. Umarım pişman olupta sana tekrar döner ve bir daha kızlara bağlanmaz.

Dostun senin yerine o kızı seçmiş görünüyor. Umarım pişman olupta sana tekrar döner ve bir daha kızlara bağlanmaz.
İnsan ne de olsa. Bağlanır elbet. Benim tek isteğim ders alması. O canımın parçası gibi çünkü. Cİdden kaybetmek istemem.

İnsan ne de olsa. Bağlanır elbet. Benim tek isteğim ders alması. O canımın parçası gibi çünkü. Cidden kaybetmek istemem.

Kimse istemez. Başka kimseyede nasip olmasın. Sizde dostunuzla bir süre konuşmayın. Belki aklına gelir eski günlerin hatrına size halinizi hatrınızı sorar.

Yeni konular

Geri
Yukarı