Kardeşim GTA 5'te 700 milyon dolar hile yapmış, ban yer mi?

SiyahPassat

Kilopat
Makaleler
3
Biliyorsunuz ki önceden şöyle bir konu açmıştım: GTA 5 Cheat Engine ile ban yenilir mi?

Şimdi kardeşime yeni bilgisayar aldık ve GTA 5 hesabı hediye ettim. Sorun şu ki kendisine dün aynı taktiği kullanarak tam olarak 700 milyon dolar para yatırmış. Sorularım:

1- Ban yer mi?

2- Ban yemekten kurtulabilir mi? (Şu anda daha yemedi.)

3- Ban yerse offline girebilir mi?

4- Arkadaşım Cheat Engine ile hile yapıp 1 ay ban alıp kurtulmuş. Kardeşim sizce sınırsız mı? Yoksa 1 ay ya da daha fazla ban yer mi?

Biliyorsunuz ki önceden şöyle bir konu açmıştım: GTA 5 Cheat Engine ile ban yenilir mi?

Şimdi kardeşime yeni bilgisayar aldık ve GTA 5 hesabı hediye ettim. Sorun şu ki kendisine dün aynı taktiği kullanarak tam olarak 700 milyon dolar para yatırmış. Sorularım:

1- Ban yer mi?

2- Ban yemekten kurtulabilir mi? (Şu anda daha yemedi.)

3- Ban yerse offline girebilir mi?

4- Arkadaşım Cheat Engine ile hile yapıp 1 ay ban alıp kurtulmuş. Kardeşim sizce sınırsız mı? Yoksa 1 ay ya da daha fazla ban yer mi?

Çok düşük ihtimal. Ben 1 milyardan fazla para 250 Level bastım. 7 aydır banlanmadım.

Paralı hile yaptırmıştım, halen ban yemedim ama düşük de olsa yiyebilirsin. Yersen de sınırsız yemezsin diye düşünüyorum.

Offline girebilir.

Yüksek ihtimal ban yiyecektir. Ancak yanlış hatırlamıyorsam 3 kademeli ban sistemi var. 1 hafta, 1 ay ve sınırsız olmak üzere. Ban yediğinizde karakteriniz tamamen sıfırlanır, offline girmenizde bir mahsur yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı