Kardeşim kasanın içine tükürdü

KruzerBlade

Picopat
Daha fazla  
Anakarta, ekran kartına veya bilmem nereye tükürük akarsa (yani nereye aktığını bilmiyorum) bilgisayarı bozar mı? Zannımca bozar fakat bir de Technopat üyelerinin görüşünü alayım dedim. Kardeşim kasanın içine tükürdüğünde PC çalışıyordu, şu anda da çalışır durumda. 2 gün önce oldu bu olay ama sıkıntı yok gibi, çalışıyor yani PC. Bir şey olmadığını kesin ve kesin bir şekilde nasıl anlayabilirim? İçime kurt düştü, şimdi yanımda patlar matlar :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakarta, ekran kartına veya bilmem nereye tükürük akarsa (yani nereye aktığını bilmiyorum) bilgisayarı bozar mı? Zannımca bozar fakat bir de Technopat üyelerinin görüşünü alayım dedim. Kardeşim kasanın içine tükürdüğünde PC çalışıyordu, şu anda da çalışır durumda. 2 gün önce oldu bu olay ama sıkıntı yok gibi, çalışıyor yani PC. Bir şey olmadığını kesin ve kesin bir şekilde nasıl anlayabilirim? İçime kurt düştü, şimdi yanımda patlar matlar :D

Nereye geldiği önemli ileride oksitlenebilir anakarta falan döküldüyse.

Patlamaz buyuk ihtimalle, ekran kartina iseyeni de gordu bu forum. Bir tukurukten bir sey olmaz.

Simdi tukuruk var tukurukcuk var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Nasıl tükürdü :D
Patlamaz buyuk ihtimalle, ekran kartina iseyeni de gordu bu forum. Bir tukurukten bir sey olmaz.
Hocam link var mı :D Buldum.

Yok patlamaz ama bozulma ihtimali var. 1-2 gün daha bekleyin hiçbir şey olmazsa büyük ihtimalle akmamıştır 😂 ama patlarsa ağlama ekibinde çalışıyorum. 😂

Neyse ciddi diyorum ama güldüğüme bakma bir şey olmaz. Yani 1-2 gün daha bilgisayarı aç kapa filan eğer ekranda sıkıntı yoksa bir de driverları falan kontrol et. Ama çalışıyorsa (ki anakart a bir şey olsaydı çalışmazdı.)

Korkmaya gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı