Kardeşim kasanın içine tükürdü

KruzerBlade

Picopat
Daha fazla  
Anakarta, ekran kartına veya bilmem nereye tükürük akarsa (yani nereye aktığını bilmiyorum) bilgisayarı bozar mı? Zannımca bozar fakat bir de Technopat üyelerinin görüşünü alayım dedim. Kardeşim kasanın içine tükürdüğünde PC çalışıyordu, şu anda da çalışır durumda. 2 gün önce oldu bu olay ama sıkıntı yok gibi, çalışıyor yani PC. Bir şey olmadığını kesin ve kesin bir şekilde nasıl anlayabilirim? İçime kurt düştü, şimdi yanımda patlar matlar :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Tükürük kurumamış mıdır hocam? Nasıl anlayacağım?

Hocam balgama değildi ama balgama yakın bir şeydi :D
Ya kardeşim şakaya vura vura bir hal oldunuz. Kısa devre falan yapacak göreceksin şimdi. Git tükürdüğü yeri ince bir bezi hafif kolonyala fazla nemli olmayacak şekilde sil.

Ya kardeşim şakaya vura vura bir hal oldunuz. Kısa devre falan yapacak göreceksin şimdi. Git tükürdüğü yeri ince bir bezi hafif kolonyala fazla nemli olmayacak şekilde sil.
Hocam tam olarak nereye tükürdüğünü de bilmiyorum ki. Kasanın açık kısmından içeri doğru itinayla tükürdüğünü gördüm sadece ama nereye gittiğini bilmiyorum. 2gündür çalışıyor bu pc, daha bir şey olma ihtimali var mı/kaldı mı sizce?

Hocam tam olarak nereye tükürdüğünü de bilmiyorum ki. Kasanın açık kısmından itinayla tükürdüğünü gördüm sadece ama nereye gittiğini bilmiyorum. 2gündür çalışıyor bu pc, daha bir şey olma ihtimali var mı/kaldı mı sizce?
2 Gün geçtiyse ve bir şey olmadıysa daha da olmaz. Neyse koy bir tarafına gitsin.

2 Gün geçtiyse ve bir şey olmadıysa daha da olmaz. Neyse koy bir tarafına gitsin.
Eyvallah hocam. Müsait bir anı bekliyorum zaten, Agent 47 hesabı keseceğim faturasını. Annem sürekli evde olduğundan dolayı stratejik hareket etmem ve doğru anı kolladığım anda da temiz iş çıkartmam lazım. :D

Eyvallah hocam. Müsait bir anı bekliyorum zaten, Agent 47 hesabı keseceğim faturasını. Annem sürekli evde olduğundan dolayı stratejik hareket etmem ve doğru anı kolladığım anda da temiz iş çıkartmam lazım. :D
Bir ara kuzenim ve onun kardeşiyle yaşamam gerekmişti. Her konuda ağlar, zırlar, öne geçmek isterdi ve 8 - 9 yaşlarındaydı. Her fırsatta boğazlar ve döverdim. Allah insanları küçük bir çocukla birlikte yaşamaktan en kısa zamanda kurtarsın. Lanet gelsin çocuklara.

Yeni konular

Geri
Yukarı