Kardeşim kötü notlar aldı

Size hak veriyorum.
Aynı zamanda atıyorum avukat olmak isteyen birisinin matematik yapma zorunluluğu saçma.

Yani demek istediğim bakkal olmayacağım yazılımcı olacağım matematiğin bana ne faydası dokunacak.

Konudan bağımsız
Derece için aşırı ders çalışan insanlar genel de tıp hedefi oluyor bu insanlar doktor olduğunda iki kelimeyi bir araya bile getiremiyor asosyallikten insanlarla göz göze bile gelemiyor ya

Mesleği de hevesle yapmıyorlar
Hem kendilerine hem mesleğe hem hastalara faydan çok zararları dokunuyor

Keşke herkes yeteneklerine uygun mesleklerde bulunma

Keşke mesleklerin istihdamı yüksek olsa.
Hayatımda gördüğüm en rezil ve bilgisiz yorum. Sen kaç tane doktor tanıdın? Hangisi sana hevesle yapmıyorum bu işi dedi? Hangisi gözünün içine bakmıyor? Derece yapan insanların röportajlarını hiç dinlemediğin de belli. Doktor olmak için mi oluyorlar onlar sence? Uydurup burada kafandan atıyorsun.

Hayatımda gördüğüm en rezil ve bilgisiz yorum. Sen kaç tane doktor tanıdın? Hangisi sana hevesle yapmıyorum bu işi dedi? Hangisi gözünün içine bakmıyor? Derece yapan insanların röportajlarını hiç dinlemediğin de belli. Doktor olmak için mi oluyorlar onlar sence? Uydurup burada kafandan atıyorsun.
Hepsi değil hocam bazıları severek yapmıyor. 🙂

Benim yakınımda doktor ve böyle beraber büyüp tıp okuyan arkadaşlarım da var.

Atıp tutmuyorum kafamdan yani.

Para için yapılacak bir meslek değil doktorluk
Prestij de gereksiz kalıyor.

Kardeşim 6. sınıf ve notları berbat. Fen 70 mat. 80 Türkçe 80 sosyal bilgiler 85 ara dersler 100 bu notları anneme anlatayim mi?
Not: Kardeşim notları e-okul sisteminde gözüküyor girilmiş yani notları, sonra daha notlar verilmedi diyen kişiler çıkmasın saygılar.
Notlar çok parlak değil ama kötü de değil 6. sınıf çocuğunun kafası notlarda değil oyunlarda olmalı.(PC oynasın demiyorum)

Yeni konular

Geri
Yukarı