Kardeşim tableti ezdi

Gonzaless

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar 5 yaşında kardeşim geldi, sinir yaptı bana saldırdı tableti istedi. Ben satacağım dedim mahsustan bir baktım bak tabletime ne yaptım dedi. 1000 TL para verdik çocuk gitmiş tablete ayağıyla tekme atmış. Neden? Dedim ben bunu öğreniyorum dedi. Sildim TV de youtubu ne yapabiliriz tablete? Servis kabul eder mi bunu?

Dosya Ekleri

• muahmmet.jpeg
    muahmmet.jpeg
    55,6 KB · Görüntüleme: 395
Bazı çocuklar sözden anlar(çok nadir), bazı çocuklar ise dayaktan anlar, bu sadece bana özgü değil dünya genelinde çocuklara ders vermek için dayak atılır.
Bütün çocuklar sözden, eğitimden, cezadan, ödülden anlar. Şiddetin çocuklarda kalıcı ruhsal hasar bırakma riskinin yüksek olduğunu da biliyoruz. Yıllardır yapılan çocuk ruh sağlığı ve çocuk gelişimi bilimsel çalışmaları bunu gösteriyor. Bilimin güzel yanı budur. "Ben dayak yedim ama bir şey olmadı" diyerek çürütemezsiniz. Çünkü yıllar boyunca, dayak yiyen milyonlarca çocuğu incelemiş, vardıkları sonuca gözlemler ve deneylerle varmıştır.

Merhabalar 5 yaşında kardeşim geldi, sinir yaptı bana saldırdı tableti istedi. Ben satacağım dedim mahsustan bir baktım bak tabletime ne yaptım dedi. 1000 TL para verdik çocuk gitmiş tablete ayağıyla tekme atmış. Neden? Dedim ben bunu öğreniyorum dedi. Sildim TV de youtubu ne yapabiliriz tablete? Servis kabul eder mi bunu?

Yazım yanlışı yapmışsınız eski kardeşim demeliydiniz.

Ceza olarak dövmeyin ama şunları yapın.
  • Çizgi film kanallarını silin veya ulaşamayacağı bir sıraya dizin. (1000. kanala vs.)
  • Telefon, PC vermeyin.
  • Smart TV varsa YouTube silin.
17 yaşındasınız sanırım. Elinizdeki telefon tahminimce iPhone 7. 5 yıl önce 12 yaşında aileniz size amiral gemisi telefon almış olduğuna göre durumunuz iyi. Yeni bir tablet alabilirsiniz.
Adam MIT müsteşarı çıktı usta. Bence öyle değildir o.

Geri
Yukarı