Kardeşim TikTok bataklığında

Hiç biri olmazsa:
05ee03abcbbb8999d5b51af70ccd667b.jpg

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Sorunum başlıkta belirttiğim gibi, kardeşim TikTok denen merete batılı kaldı. Ayrıca orada ne gördüyse inanıyor, yok şunu yapınca burnunda şu oluyormuş, yok zart yapınca zurt oluyormuş. Artık gına geldi, görmek istemiyorum salak salak danslarını artık. Ayrıca bir tane TikTok'cuya fan hesap açmış, ***fc bilmem ne bilmem ne diye bütün gün paylaşım yapıyor. Kardeşimi bu bataklıktan nasıl kurtarabilirim?
Ne yap biliyor musun? Git kardeşine telefonu yasaklat, yasaklattığın gibi hesabını kapattır. Sonra da @William Crusader isimli arkadaşımızın da dediği gibi, Neo Toprak izlettir. Zaten hesabı kapanabilir. Kapanmadan izletin.

Sorunum başlıkta belirttiğim gibi, kardeşim TikTok denen merete batılı kaldı. Ayrıca orada ne gördüyse inanıyor, yok şunu yapınca burnunda şu oluyormuş, yok zart yapınca zurt oluyormuş. Artık gına geldi, görmek istemiyorum salak salak danslarını artık. Ayrıca bir tane TikTok'cuya fan hesap açmış, ***fc bilmem ne bilmem ne diye bütün gün paylaşım yapıyor. Kardeşimi bu bataklıktan nasıl kurtarabilirim?

Eğer telefondan giriyorsa TikTok'u şifrele. PC'den giriyorsa PC'ye şifre koy.

Ne yap biliyor musun? Git kardeşine telefonu yasaklat, yasaklattığın gibi hesabını kapattır. Sonra da @William Crusader isimli arkadaşımızın da dediği gibi, Neo Toprak izlettir. Zaten hesabı kapanabilir. Kapanmadan izletin.
Şu an kardeşimi 2 senedir T*kTok'dan başarıyla koruduğum için seviniyorum.
(Korumak zor ama daha garanti.)

Neo & Toprak + Sadece ENES izlet, Podcast'lerin kralları onlar. Bak gör, izlemeye başladığı anda bir aydınlanma yaşayacak. Adamlar iyi yani, yapacak bir şey yok.
Benimki TikTok kullanmıyor (kurtarmıştım bir şekilde onu TikTok'tan) ama bu sefer de önüne gelene emoji spamı atıyor. Telefondan Whatsapp'ı sildim onun yüzünden. Siz düşünün.

E iyi o zaman. Benim kardeşim yok ama annemin arkadaşının kızları var, önceden onları sevsem de sırf TikTok çekiyorlar diye nefret ediyorum artık. Benim Anime hayranlığım da olabilir ama çekiyorlar harbiden. Bir gün ben de öyle yapacağım.

E iyi o zaman. Benim kardeşim yok ama annemin arkadaşının kızları var, önceden onları sevsem de sırf TikTok çekiyorlar diye nefret ediyorum artık. Benim Anime hayranlığım da olabilir ama çekiyorlar harbiden.
Senin Anime hayranlığının onların T*kTok çekmesine nasıl bir etkisi olabilir?

TikTok çekerken ilk önce gel kameranın önünde saçmalayıp videoyu mahvet, eğer ki utanıp silmediyse veya tekrardan yeni hesap açdıysa da, gizlice telefonunu ele geçir, TikTok'u sil veya programı açmak için şifre koy, baktın hala şifreyi açmayı deniyor veya tekrar yüklüyor, Fatality zamanı demektir bu, anne babana de ki "bu TikTok intihar uygulaması" anında yasak koyulur.

Geri
Yukarı