Kardeşime 1 günde 50 tane EBA ödevi

• Konuyu başlatan Jira'nın süper çakması 3T
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 25
  • Görüntüleme 2B
J

Jira'nın süper çakması 3T

Ziyaretçi
Arkadaşlar kardeşim EBA'dan ders çalışıyor ödevlerini falan yapıyor. Arada yardım ediyorum beni çağırdı bir baktım öğretmeni 5 günde bitirmesi için 55 ödev vermiş. Bunun bir çözümü falan yok mudur? 55 ödev nedir yazık günah kardeşime ya çocuk zaten yapmaya çalışıyor. Bu dönemde bir de hoca 5 gün içinde bitirmesi için 55 ödev vermiş.

Hocalar o ödevleri göndererek ekstra puan kazanıyorlar. Zaten bunun için spam yapar gibi gönderiyorlar. Açıp 1 tanesine bakmıştım, 50 soru mu neydi 20 dakika gibi bir süre vardı. Kapattım direkt bir daha da açmadım.

Zaten bu dönem kapandı, orası bir işe yaramayacak. Hocaların amacı puan kasmak.

Hocalar o ödevleri göndererek ekstra puan kazanıyorlar. Zaten bunun için spam yapar gibi gönderiyorlar. Açıp 1 tanesine bakmıştım, 50 soru mu neydi 20 dakika gibi bir süre vardı. Kapattım direkt bir daha da açmadım.

Zaten bu dönem kapandı, orası bir işe yaramayacak. Hocaların amacı puan kasmak.

Kardeşimin hocasının 900 puanı vardı dün kardeşimin 1500'dü hoca o kadar ilgisiz ki canlı dersde gördü, hoca hiçbir şey anlatamıyormuş.

Kardeşimin hocasının 900 puanı vardı dün kardeşimin 1500'dü hoca o kadar ilgisiz ki canlı derste gördü, hoca hiçbir şey anlatamıyormuş.
Vallahi bana sorarsan hiç kendini yormasın kardeşin.

Dediğim gibi tek amaçları göndermiş olmak için göndermek ve puan kasmak. Kendi hocam bile söyledi bunu bana onun için yapıyorlar diye.

Vallahi bana sorarsan hiç kendini yormasın kardeşin.

Dediğim gibi tek amaçları göndermiş olmak için göndermek ve puan kasmak. Kendi hocam bile söyledi bunu bana onun için yapıyorlar diye.
Hocam karne notuna yansımaz mı? Yansımazsa yapmasın da, yansır diye yapıyor çocuk.

Geri
Yukarı