Kardeşimi imparatoriçe ile evlendirirsem kim hangi klana katılır?

Erkek kardeşimi güney imparatorluğu imparatoriçesi ile evlendirirsem, benim kardeşim mi onların klanına gider yoksa o benim klanıma mı gelir?

Kardeşin onların klanına gider normalde... Sonuçta krallığın olduğu yere gideceği için kardeşin oraya gitmiş olur. Tabi bu dediklerim gerçek hayatta bu oyunu oynamadığım için hiç 1 fikrim yok. Cevap verme nedenim gerçekle özdeş 1 oyun olacağını düşündüğüm için cevap verdim.

Erkek kardeşimi güney imparatorluğu imparatoriçesi ile evlendirirsem, benim kardeşim mi onların klanına gider yoksa o benim klanıma mı gelir?
İmparatoriçe sizin klanınıza geliyor diye biliyorum fakat uzun süre oynamadığımdan emin değilim.

Ne olursa olsun kadın kocasının klanına gidiyor diye biliyorum. Ayrıca imparatoriçe ile evlenilebiliyor mu emin değilim. Evlendirsen bile imparatorluğun başına geçemiyorsun. Eğer yeni güncellemelerde değişmediyse bu durum.

Konuyla çok alakasız ama sağ tarafta görünce oyun olduğuna bakmadan girip bir şok yaşamıştım :D

Geri
Yukarı