[Troll] Kardeşimin kullandığı mesajlaşma uygulaması ne olabilir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

asuskullanicisi

Femtopat
Daha fazla  
Kardeşim odasında PC'de takılırken PC'ye odaklanmış bir şekilde bir şeyler artık bir tane mesajlaşma uygulaması (tasarımı 2000'lerden falan kalma, yazdığı yer de tarayıcı galiba. Tarayıcı da Firefox'a benziyor) aracılığıyla birisine randomlar atıyordu. Fakat random nedense slashlı falan, normal bir randoma da benzemiyor. Beni gördüğü anda flashı çekti, ekrana siyah yazılar geldi. Sonra bilgisayarı açtım Windows açıldı tarayıcıya bakıyorum hiçbir şey yok. Kardeşime soruyorum cevap vermiyor. Anlamadım arkadaşlar şimdi. Ne bu?

Kardeşim odasında pcde takılırken pcye odaklanmış bir şekilde bir şeyler artık bir tane mesajlaşma uygulaması (tasarımı 2000lerden falan kalma, yazdığı yer de tarayıcı galiba. Tarayıcı da firefox'a benziyor)
aracılığıyla birisine randomlar atıyordu. Fakat random nedense slashlı falan, normal bir randoma da benzemiyor. Beni gördüğü anda flashı çekti, ekrana siyah yazılar geldi. Sonra bilgisayarı açtım windows açıldı tarayıcıya bakıyorum hiçbir şey yok. Kardeşime soruyorum cevap vermiyor. Anlamadım arkadaşlar şimdi. Ne bu?
Random şunun Gibi: ARk.#pLkdjv-=(203.3

USB'de Linux olabilir. Çekince de kapanıyor büyük ihtimal.

USB içeriğini buraya atar mısınız?

Kardeşim odasında PC'de takılırken PC'ye odaklanmış bir şekilde bir şeyler artık bir tane mesajlaşma uygulaması (tasarımı 2000'lerden falan kalma, yazdığı yer de tarayıcı galiba. Tarayıcı da Firefox'a benziyor) aracılığıyla birisine randomlar atıyordu. Fakat random nedense slashlı falan, normal bir randoma da benzemiyor. Beni gördüğü anda flashı çekti, ekrana siyah yazılar geldi. Sonra bilgisayarı açtım Windows açıldı tarayıcıya bakıyorum hiçbir şey yok. Kardeşime soruyorum cevap vermiyor. Anlamadım arkadaşlar şimdi. Ne bu?

Random şunun gibi: Ark.#plkdjv-=

@Linux Aliskanligi Dediği gibi linux SE ve seni görüp direkt Flash çektiğine göre kardeşin illegal işlerle uğraşıyor olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı