Kardeşimin yüzünün Face ID'yi açması

İkimiz de 30 yaşın üstündeyiz. İkiz veya benzer de değiliz. 30.000 tane noktaya bakarak face ID'yi açabiliyor. Bizim ise tek benzerliğimiz sakal ve bıyığımızın olması.
Sanki sadece para için yalan bir hikaye uyduruyormuşsunuz gibime geliyor. Bilinen bir şeyi raporlayarak nasıl olumlu bi geri dönüş almayı bekliyorsunuz?

Ayrıca siz hatayı buldunuz para almanız için çözümünü de bulmanız gerekli diye biliyorum.

Buradan para alma ihtimalim var mı?

Alırsın.

Sanki sadece para için yalan bir hikaye uyduruyormuşsunuz gibime geliyor. Bilinen bir şeyi raporlayarak nasıl olumlu bi geri dönüş almayı bekliyorsunuz?
Birazdan kardeşim ile videosunu çekip Apple'ın destek birimine atıcağım. Demek istediğimi anlayamadınız siz. Bu bir hata, bunun olmaması gerekiyor.

Aşırı saçma bir olay bence, o zaman bu Face ID nin ne olayı kaldı ki? Nerde gizlilik gizlilik diye bağırıp parmak izini neredeyse bütün yeni nesil telefonlarından kaldıran Apple? Parmak izi senelerdir gelişen bir sektör daha doğru sonuçlar veriyor. Ben bunu ilk defa burda duydum bu başkasının açabilmesi olayını, bütün güvenim yıkıldı Face ID için : /.

Aşırı saçma bir olay bence, o zaman bu Face ID nin ne olayı kaldı ki? Nerde gizlilik gizlilik diye bağırıp parmak izini neredeyse bütün yeni nesil telefonlarından kaldıran Apple? Parmak izi senelerdir gelişen bir sektör daha doğru sonuçlar veriyor. Ben bunu ilk defa burda duydum bu başkasının açabilmesi olayını, bütün güvenim yıkıldı Face ID için : /.
Türkiye'de de 2 kardeşin başına gelmiş. Yabancılarda da olmuş. Abi-Kardeş, Anne-çocuk arasında böyle şeyler olabiliyormuş. Bunun bir hata olduğunu düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı