Kardeşlerden nefret etmek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hep nefret ettim, kendisi de akıllanmaz birisi sadece ben değil herkesi çıldırtıyor.

Ondan nefret ediyorum, evet. Aynı zamanda aileme de kızgınım. Çift taksan ne olurdu sanki? Ayrıca istediği gibi yaşasın, ben onun hayatına karışmaktan bahsetmedim.
Umarım yazdığınızı yanlış anlamışımdır. Eğer yanlış anlamadıysam keşke sizde çift taksalarmış ta sizin gibi birine sebep olmasaymış.
Neyse konuyu takip etmeyi bırakıyorum daha fazla hayırsız görmek istemem.

Ben kardeşim olmasın diye uğraştım hep ve olmadı. Başıma ikide birde gelen birini olmasını ve evde kaynakların bölünmesine sebep olacak biri olmasını istemedim hiç. Ayrıca bir şekilde okul hayatında benden başarılı olan bir kardeşim olsa başıma dert olurdu. Fazladan uğraşacak şeyler falan. Hiç çekici gelmedi bana kardeş fikri. Kardeşi olan ve ondan bezen birçok arkadaşım olmuştu. Kiminin hayatına göre kardeşin hiçbir dezavantajı olmayabilir ama benim için hiçbir zaman avantajı olmadı. En azından küçüklüğümden lise sonlarına kadar böyle düşündüm. Kardeşler hep çevremdeki keyfi baltaladı. Belki bunda evde yalnız kalmayı sevmem de etkilidir. Ha birde sülalenin son çocuğuyum belki bir etkisi vardır.

Umarım yazdığınızı yanlış anlamışımdır. Eğer yanlış anlamadıysam keşke sizde çift taksalarmış ta sizin gibi birine sebep olmasaymış.

Bir satırlık cümleden, hakkımda nasıl bir çıkarımda bulundun bilmiyorum. Çıkarımı sunmadaki cesaretinizi nereden buldunuz onu hiç bilmiyorum.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı