Kargaya benzer kuşların olduğu çizgi film

Okoza

Decapat
İyi günler arkadaşlar, yaklaşık olarak 2005'lerde TV'de çıkan ama çok bilinmeyen bir çizgi film vardı. Hatırladığım kadarıyla kargaya benzer kuşlar vardı ve şarkı söylüyorlardı. Karanlık bir temaya sahipti ve sanırım uzay tarzı bir yerde geçiyordu. Son 2-3 gündür aklıma takıldı, internette fazlaca araştırma yaptım ama bulamadım. Bilen birisi olursa içim rahatlayacak. :D

Küçük Prens diyeceğim de orada kargalar yoktu. :D
Kafama taktın ya. Karanlık tema diyince Samuray Jack geldi aklıma. Kuş deyince Sürekli Dizi. Ama bence sürekli dizi çünkü onun bir bölümünde civcivler birleşip voltran oluşturuyorlardı sanki o bölümde uzayda geçiyordu.
Yok hocam değil. Çok popüler değildi zamanında da. Cine5 veya Kanal D'de yayınlanıyordu diye hatırlıyorum.

İyi günler arkadaşlar, yaklaşık olarak 2005'lerde TV'de çıkan ama çok bilinmeyen bir çizgi film vardı. Hatırladığım kadarıyla kargaya benzer kuşlar vardı ve şarkı söylüyorlardı. Karanlık bir temaya sahipti ve sanırım uzay tarzı bir yerde geçiyordu. Son 2-3 gündür aklıma takıldı, internette fazlaca araştırma yaptım ama bulamadım. Bilen birisi olursa içim rahatlayacak. :D
Uzayda geçmiyor ama "Nils Ve Uçan Kaz" olabilir mi ?

Yeni konular

Geri
Yukarı