Kargo 5 gündür gümrükte bekliyor

Aritta

Kilopat
Merhaba. Amazon Almanya'dan klavye sipariş etmiştim ve cuma günü saat 3.00'da Türkiye gümrüklerine geldi. Fakat o günden beri hala gümrükte bekliyor. Sizce kargom gümrükten ne zaman çıkar?

Merhaba. Amazon Almanya'dan klavye sipariş etmiştim ve cuma günü saat 3.00'da Türkiye gümrüklerine geldi. Fakat o günden beri hala gümrükte bekliyor. Sizce kargom gümrükten ne zaman çıkar?

O değişiyor saat spariş etmistik 2 gün bekleyip geldi ARGB LED spariş ettiğimde neredeyse 1 hqfta falan gümrükte durdu bian gümrük memurlarının arakaldığını düşündüm.

Üç defa yurt dışından klavye geldi bana, hepsi de gün içerisinde gümrükten çıktı. UPS ile geliyordu belki faydası oluyordur bilmiyorum. Ayrıca, mailime doldurmam gereken bir belge geliyordu, onu doldurmadan çıkış yapmıyordu.

Üç defa yurt dışından klavye geldi bana, hepsi de gün içerisinde gümrükten çıktı. UPS ile geliyordu belki faydası oluyordur bilmiyorum. Ayrıca, mailime doldurmam gereken bir belge geliyordu, onu doldurmadan çıkış yapmıyordu.

Hocam yurt dışından Amazon'dan kart aldım 6 gündür gümrükte istedikleri bütün belgeleri attım hala oyalıyorlar UPS Kargo ile geldiği için çok mutlu olmuştum ama bu kadar kanser ve birbirinden haberi olmayan bir kargo şirketi olamaz.

@Aritta gümrük vergisi zaten ödendiyse ya da vergilik bir durum yoksa mail gelmez. Vergilik durumu varsa ve halen mail gelmediyse işleme konulmamış, sırada bekletiliyor demektir.

Merhaba gümrükteki ürünü aldınız mı ve sonra olarak herhangi bir vergi çıktı mı bilgilendirirseniz memnun olurum benim de gümrükte kaldı gümrük vergisi ödediğim halde.

Ne kadara aldın klavyeyi.

Son düzenleme:
Merhaba gümrükteki ürünü aldınız mı ve sonra olarak herhangi bir vergi çıktı mı bilgilendirirseniz memnun olurum benim de gümrükte kaldı gümrük vergisi ödediğim halde.

Zaten alırken ödeme yapmıştım ve klavye geçen hafta elime geçti.

1200 olması lazım.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı