Kargo büyük ürün taşıma tesisinden çıktı

RecepY.

Hectopat
Yer
Burdur
Daha fazla  
Meslek
İşsiz
Amazon'dan kulaklık satın aldım kredi kartı ile, karta baktım beyaz eşya yazdığını gördüm. Sonra dedim kendi kendime: "Saçmalama herhalde tutupta beyaz eşya göndermezler." Kargo adımlarına baktım MNG Kargo'ya verdiler ürünü. "Kargo büyük ürün taşıma tesisinden çıktı" yazıyor. Kafam karıştı: "Ben kulaklık aldım bu adamlar bana ne gönderiyorlar." diye. Belki ben yanlış anlıyorumdur. Aranızda bu duruma bir izah getirebilecek birisi var mı?

Dosya Ekleri

• delivery.png
    delivery.png
    29,7 KB · Görüntüleme: 337
Hani ne biliyim. Belki benim gibi birisi de yaşamıştır bu problemi. Aydınlatıcı bir şeyler yazar diye açmak istedim konuyu.
Haklısınız sormak en mantıklısı.

Hani ne bileyim. Belki benim gibi birisi de yaşamıştır bu problemi. Aydınlatıcı bir şeyler yazar diye açmak istedim konuyu.
Haklısınız sormak en mantıklısı.

Beyaz eşya gelirse yine kardasınız.
Şaka bir yana müşteri hizmetlerini arayın yardımcı olurlar.

Kulaklığın fiyatını düşününce öyle düşünmüyorum, ucu ucuna kurtarırız. Başına böyle bir şey gelen birisi var ve bu konuda beni bilgilendirirse müteşekkir kalırım.
Müşteri hizmetleri inaktif şu anda :(

Merhaba, acaba kargo geldi mi ne oldu? Ben de kulaklığı değişime yolladım kargo takibe baktığımda kargo büyük ürün taşıma tesisinden çıktı. Diyor.

Büyük veya küçük yazması alınan ürünle hiçbir ilgisi yok onun farkına vardım. Satın aldığım ürün geldi.

Geri
Yukarı