Kargo dağıtıma çıkartıldı ancak kargo takip numarası yok

ismetcelal33

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Mersin
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar, Migros sanal market üzerinden elektronik alışverişim oldu, 25 Aralık cuma günü. Ürün Yurtiçi Kargo ile geliyor ve Migros tarafından 28 Aralık pazartesi günü kargoya verildiğini öğrendim fakat Migros üzerinde siparişlerim kısmında ürün hazırlanıyor olarak gözüküyor ve bir kargo takip numarası yok. Migros tarafından bilgi aldım ve Kargo'nun dağıtıma çıktığını öğrendim ancak aklıma takılan bir durum var. Kargo takip numarası olmadan kargonun dağıtıma çıkması mümkün müdür? Yurtiçi Kargo'yu arayıp adıma gönderilen bir kargo var mı diye telefon numarası üzerinden sorgulattım ancak bulunamadı.

Bazen sistemde sıkışıklık olabiliyor. Bana bir benzeri PTT'de olmuştu. Ürünü sipariş verdim ürün hazırlanıyor göstermişti fakat 3.günün sonunda kargo elime ulaşmıştı. Ama büyük ihtimalle kargolar sıkı çalıştığı için atlanmış olabilir, ürün eline geçince kargo numarasını sorgulat bakalım ne çıkacak.

Bazen sistemde sıkışıklık olabiliyor. Bana bir benzeri PTT'de olmuştu. Ürünü sipariş verdim ürün hazırlanıyor göstermişti fakat 3.günün sonunda kargo elime ulaşmıştı. Ama büyük ihtimalle kargolar sıkı çalıştığı için atlanmış olabilir, ürün eline geçince kargo numarasını sorgulat bakalım ne çıkacak.
inşallah öyle olur :) o kadar para verince insan merak ediyor biraz.

Geri
Yukarı