Kargo dahil 124,71 TL işlemci soğutucu + termal macun önerisi

Teşekkür ederim. X96'yı sipariş verdim. :)
Yanlış anlaşılma olmaması adına bilgi vereyim tekrar. Dark'ın içerisinden çıkan macun Arctic değil testin Arctic macun ile yapıldığı belirtiliyor videoda fakat içinden termal macun çıkıyor tek kullanımlık. Sorun çıkaracağını düşünmüyorum güle güle kullanın :)

Yanlış anlaşılma olmaması adına bilgi vereyim tekrar. Dark'ın içerisinden çıkan macun Arctic değil testin Arctic macun ile yapıldığı belirtiliyor videoda fakat içinden termal macun çıkıyor tek kullanımlık. Sorun çıkaracağını düşünmüyorum güle güle kullanın :)

Olsun yine de M200'den iyi ve Teknobiyotik satıyor. Sıkıntı çıkarmaz herhalde. Zaten 35W'luk işlemci maksimum ne kadar ısınabilir ki. :)

Arkadaşlar hemen cevap verirseniz siparişi geçeceğim. Dark Freezer X96 için, b450m s2h anakart 3400ge işlemci ve msı mag forge 100m kasam var. Uyumlu mudur? Biraz aciliyetim var, kargolar haftasonu çalışmıyor biliyorum başka bir şeyden dolayı. Şimdiden teşekkürler.

Snowman m200 de iş görür derseniz işlemci+ekran kartı değiştirene kadar kullanırım. Daha sonra yeni bir soğutucu alırım. Hocam bütçe yok maalesef, apu bir işlemci için alıyorum. X96 yada M200 hangisini önerirsiniz? Dediğim gibi maalesef bütçe yok. @Unixd
--
Yani Snowman m200 anakartıma uyuyor mu?
Okuduğum kadayıla m200 am3 uyumlu maksimum benim anakartım am4 bir sorun olur mu?

Son düzenleme:
Snowman m200 de iş görür derseniz işlemci+ekran kartı değiştirene kadar kullanırım. Daha sonra yeni bir soğutucu alırım. Hocam bütçe yok maalesef, apu bir işlemci için alıyorum. X96 yada M200 hangisini önerirsiniz? Dediğim gibi maalesef bütçe yok. @Unixd
--
Okuduğum kadayıla m200 am3 uyumlu maksimum benim anakartım am4 bir sorun olur mu?
DarkFreezer x96 al.

--
X96.

Yeni konular

Geri
Yukarı