Kargo HepsiJet ile ne zaman gelir?

VahitGuetta

Centipat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İyi günler, cuma günü öğlen saatlerinde bir laptop, mouse pad, RAM sipariş verdim sizce bugün mü gelir yoksa yarın mı? Hepside İstanbul'da ben ise kocaelideyim fakat 3 gün oldu neredeyse gelmedi.

Hocam cumartesi 1'den sonra ve pazar günleri kargo yola ve dağıtıma çıkmıyor diye biliyorum. Eğer kargoya verilmediyse bugün verilir eğer cuma günü veya cumartesi verildiyse bugün akşama veya yarına gelme ihtimali var.

Hocam cumartesi 1'den sonra ve pazar günleri kargo yola ve dağıtıma çıkmıyor diye biliyorum. Eğer kargoya verilmediyse bugün verilir eğer cuma günü veya cumartesi verildiyse bugün akşama veya yarına gelme ihtimali var.

HepsiJet cumartesi de akşam 11'e kadar dağıtıyor.

Açıkçası cuma verdim, aslında 2 tanesi geldi fakat laptop ana şey gelmedi internette de tahmini teslim salı diyor ama biraz geç oldu gibi geliyor bana aslında o yüzden sordum ama teşekkürler hepinize

HB müşteri hizmetlerini aramayı denedin mi bu soru için?
Gelir diye aramadım eğer yarın gelmezse soracağım

Yanlış anlamaydın bu tür soruları forumda soracağınıza kargo şirketini veya satın aldığınız siteyi aramanız daha net ve kesin bilgi verecektir. Heyecanınızı anlıyorum ama cevabı net alacağınız yer burası değil.

Açıkçası cuma verdim, aslında 2 tanesi geldi fakat laptop ana şey gelmedi internette de tahmini teslim salı diyor ama biraz geç oldu gibi geliyor bana aslında o yüzden sordum ama teşekkürler hepinize

Gelir diye aramadım eğer yarın gelmezse soracağım

HepsiJet'in sitesinde yazıyor olması lazım tahmini teslimat günü. Hatta kargocu dağıtıma çıkınca kargocunun nerede olduğunu bile görebiliyorsunuz :)

Geri
Yukarı