Kargo İade ve Sürat Kargo Rezaleti

hilmisungurr28

Decapat
Öncelikle herkese selamlar, geçen hafta internetten 30 liralık bir ürün almıştım. Aldığımın ertesi günü ürün gönderilen yerden oturduğum yerdeki kargo acentesine ulaştı fakat acente 2 gün boyunca ürünümü dağıtıma çıkarıp evime bile getirmeden ürünün iade sürecini başlatmış. Fakat bu süre zarfında bana iade ile ilgili hiçbir mesaj atılmamış, bir arama yapılmamıştır. Hatta bana ürünün iade sürecinde kargonuz size teslim edilmek üzere şubemize ulaştı diye 3-4 kere mesaj attılar fakat ben ürünü sipariş ettikten sonra nasıl olsa getirirler diye, ki zaten ürünün şubede olduğuyla ilgili mesaj da atıyorlardı, kargoyu takip etmemiştim ta ki 7. Günün sonuna kadar. Az önce kargo takibe bir baktım ürün gönderen firmanın olduğu şehire aktarılmış size asıl sorum şu şikayet etsem bir faydası olur mu? Olmazsa ne yapmalıyım? Ve kargoyu aktarılan yerden geri nasıl getirtebilirim? Buraya kadar okuyan herkese teşekkürler.

Screenshot_20190916-214327_Chrome.jpg
Screenshot_20190916-214318_Chrome.jpg
Screenshot_20190916-214310_Chrome.jpg
Screenshot_20190916-214241_Chrome.jpg
Kargo

Son düzenleyen: Moderatör:
Tabiki şikayette bulunun, hakkınızı arayın. Şuana kadar sorun yaşamadığım tek kargo hepsiburada. Diğer kargolar yok adresinize ulaştık geldik yoktunuz vesaire zırvalıyor. Gerekirse mahkemeye kadar götürün. Ben olsam her şeyi yapardım çünkü hiç sabrım yok hiç kimseye veya herhangi bir şeye.

Sürat kargo ne yazık ki ülkedeki en kötü kargo şirketi. Yani aslında bu şirkete bir kargo şirketi demek bile yanlış. Diğerlerinden daha uygun fiyatlı diye bazı firmalar bu kargo şirketini tercih ediyor. Özellikle Sürat kargo ile gönderen yerden kesinlikle alışveriş yapmamaya özen gösteriyorum. Ürünü aldığınız yere durumu anlatın derim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı