Kargo şirketleri köye gelir mi?

LehMecun

Picopat
Daha fazla  
Daha önce bulunduğum yerde yollarda hiç kargo aracı görmedim. Bulunduğum yer öyle dağlık tepelik bir yer değil çok kolay ulaşılabilir bir yer, hatta ana yola 150metre uzaklıkta. Diyelim gelirler, burası şehir içine uzakta olduğu için en sona bırakma ihtimalleri var mı? cevaplarınızı bekliyorum. Teşekkür ederim.

Daha önce bulunduğum yerde yollarda hiç kargo aracı görmedim. Bulunduğum yer öyle dağlık tepelik bir yer değil çok kolay ulaşılabilir bir yer, hatta ana yola 150metre uzaklıkta. Diyelim gelirler, burası şehir içine uzakta olduğu için en sona bırakma ihtimalleri var mı? cevaplarınızı bekliyorum. Teşekkür ederim.
Genelde şehir içlerinde bile sorun yaşanıyor kargo şirketleriyle, o yüzden düşük ihtimal diyebilirim :)

Deneyimlerimden yararlanarak soyluyorum,
Adres kabul edilirse normalde gelmeleri gerek ama bazen koye girmeyenlerde oluyor.
Biz koydeki evimize hepsiburada'dan birsey siparis etmistik, teslimat adresi kisminda koyumuz gorunmustu ama kargocu koye girmem, ilceye gelip alin demisti. Hepsiburada musteri hizmetleri teslimat adresini girerken koyun adi cikiyorsa koye girip normal sekilde teslim etmeleri gerek demisti. Kargo firmasina bagli yani.

Daha önce bulunduğum yerde yollarda hiç kargo aracı görmedim. Bulunduğum yer öyle dağlık tepelik bir yer değil çok kolay ulaşılabilir bir yer, hatta ana yola 150metre uzaklıkta. Diyelim gelirler, burası şehir içine uzakta olduğu için en sona bırakma ihtimalleri var mı? Cevaplarınızı bekliyorum. Teşekkür ederim.

Genellikle köylere sadece PTT gidiyor. Haftada 1 gün dağıtım yapılıyor. Yine de arayıp sorabilirsiniz kargo şirketlerini.

Bende merkeze yakın köyde yaşıyorum buraya kargo gelmiyor sadece buraya yakın (ilçe değil) küçük kasaba gibi yerleşke var oradaki kargo firması geliyor sadece. Kargo şirketlerini ararsan öğrenebilirsin

Yeni konular

Geri
Yukarı