Kargo Tahmini Teslimat Süresi Çok Fazla

Wex Calint

Centipat
Daha fazla  
Hepsiburada'dan 26.11.19 aldığım kulaklık 29 Kasım'da kargoya verildi. (Kargoya verilmesi 3 gün sürdü) Tahmini teslimat tarihine 13 Aralık diyor. Arkadaşlar bir kulaklık için 17 gün beklemek çok fazla. Hele ki Hepsiburada'dan aldım. Yurt içi transfer için sizce de çok uzun bir süre değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yurtiçi Kargo geçen hafta 3 gün boyunca kargo kabul etmedi. Maalesef hem firmaların satış yapmak için stoklarında bulunmayan ürünlerin satışını gerçekleştirmesi hemde kargo firmaları yüzünden şu an bizler neredeyse 2 haftalık siparişlerimizin elimize ulaşmasını bekliyoruz.

Black Friday dolayısıyla bu şekilde oluyor. Her sene Black Friday zamanı aynı konular açılıyor. Aşırı sayıda ürün kargolandığı için bu şekilde oluyor. Normalde uzun bir süre olsa da bu sefer herkes gibi siz de bekleyeceksiniz

Dün Cooler Master MH752 aldım N11 üzerinden, akşam üzeri Yurtiçi'ne verildi ve bugün dağıtımda gözüküyor. Şans işi biraz da.

Düzenleme: Yorumu yaptıktan 2 dakika sonra da kapı çaldı ve ürünü teslim aldım :p

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı