Kargom gelmedi

Jake Peralta

Hectopat
Arkadaşlar ayın 17'sinde bershkadan bir ceket sipariş etmiştim. Bu ayın 20'sinde UPS Kargo'ya verildi ve 23'ünde dağıtıma çıktı ama teslim edilemedi. Sebebi ise eksik adresmiş. Oysaki ben adresi tam yazmıştım. Bana bir adres yenileme linki attılar ve adresi güncelledim. 4-5 gün oldu kargo hala gelmedi. En son bir arkadaşımdan kargocuyu aradım ve kargomun onda olmadığını söyledi. Kargom şubede olsa kendisine verilirmiş. Sonra bershka müşteri hizmetlerini aradım ve onlara geri gelen bir paket olmadığını söylediler. Ben anlamadım şimdi benim paketim nerede?

Soğuk Su İçmek Vücuda Zararlı Mı?

İlk önce boll buzlu suyunuzu için sonra şubeye kendiniz gidin ve benim kargom nerede diye sorun cevap vermezlerse ki tahminimce vermezler hukuki yollara başvurmanı tavsiye ederim.

Kargoyu teslim alan siz değilseniz sistemde. Bershka size ücret iadesi yapıp geri kalanını kargo firması ile çözecek artık. Klasik UPS Kargo. Şubeye de sorabilirsiniz. Benim kargom semtimin şubede yok deniyordu evimden 30-40km uzaktaki şubeden çıktı kargo.

Kargo firmasıyla iletişime geçiniz. Ürünün iptalini gerçekleştiriniz.

Hocam getirmezler mi kargoyu. Şuan kontrol ettiğimde şubede gözüküyor. Ama gidip almam mümkün değil 40 50km uzakta şube.
Kargoyu teslim alan siz değilseniz sistemde. Bershka size ücret iadesi yapıp geri kalanını kargo firması ile çözecek artık. Klasik UPS Kargo. Şubeye de sorabilirsiniz. Benim kargom semtimin şubede yok deniyordu evimden 30-40km uzaktaki şubeden çıktı kargo.
Hocam ilk dağıtışta gelmedi. Aradan 4-5 gün geçti teslimata dahi çıkmıyor.

Hocam getirmezler mi kargoyu. Şuan kontrol ettiğimde şubede gözüküyor. Ama gidip almam mümkün değil 40 50km uzakta şube.

Hocam ilk dağıtışta gelmedi. Aradan 4-5 gün geçti teslimata dahi çıkmıyor.

Kargo şubesini arayıp bilgi alın. Kargo bilgilerini paylaşıp bilgi isteyin eğer kargo hakkında bilgi veremezlerse mağazayı arayarak kargo firmasıyla iletişime geçmelerini ve durumun ne olduğunu sormalarını isteyin eğer onlar da ilgilenmezse mümkünse kargo şubesine gidin değilse direkt tüketici hakem heyetine kargonun kaybolduğuyla ilgili bilgiyi paylaşarak şikayette bulunun. Oturduğunuz yerden bile yapabilirsiniz.

Kargo şubesini arayıp bilgi alın. Kargo bilgilerini paylaşıp bilgi isteyin eğer kargo hakkında bilgi veremezlerse mağazayı arayarak kargo firmasıyla iletişime geçmelerini ve durumun ne olduğunu sormalarını isteyin eğer onlar da ilgilenmezse mümkünse kargo şubesine gidin değilse direkt tüketici hakem heyetine kargonun kaybolduğuyla ilgili bilgiyi paylaşarak şikayette bulunun. Oturduğunuz yerden bile yapabilirsiniz.

Hocam şubeyi arıyorum açmıyor.
İçmeyin hocam, hasta olursunuz.

Ürününüzü iptal ettirmeye çalışın.

Hocam iptal ettirmek istedim ama onu UPS ile görüşmem gerekiyormuş kargomun da nerede olduğunu bilmiyorlar gerçekten çok saçma.

Yeni konular

Geri
Yukarı