Kargom yanlış adrese teslim edildi

Aynı olay benimde başıma geldi ama ben senin kadar beklemedim takip kodunu yazdığımda ürünün başka bir şehirde birisine teslim edildi yazıyordu bende müşteri hizmetlerini arayıp bildirdim sorunu çözüp geri bana döneceklerini söylediler daha sonra onlar geri dönmeden birkaç saat sonra kargom kapıma gelmişti.
Pandemiden dolayı kargo şirketleri çok yoğun çalışıyor diğer firmaları bilmiyorum ama aras kargo ile iletişim kurabilmek imkansız. Kendim adanada yaşıyorum kargoyu teslim eden şube Mersin Silifke şubesi orayada gidemiyorum .

Pandemiden dolayı kargo şirketleri çok yoğun çalışıyor diğer firmaları bilmiyorum ama aras kargo ile iletişim kurabilmek imkansız. Kendim adanada yaşıyorum kargoyu teslim eden şube Mersin Silifke şubesi orayada gidemiyorum .
Bende Kahramanmaraş'ta yaşıyorum kargomun Gaziantep'te birisine teslim edildiği yazıyordu 1 saat sonra kargo elime ulaştı 1 saatte ordan elime ulaşması imkansız yani büyük ihtimalle yanlış kayıt girilmişti.

Ürünün teslim edildiği tarih 27.05.2020 Saat 15.20 üzerinden 4 gün geçti hiçbir gelişme yok sistemde bir değişme yok . Bana dönüş yapan birisi yok. Adanada yaşadığım için şubeye gidemiyorum iletişim hiçbir şekilde kuramıyoruz.

Davayı İncehesaptan tarafına mı kargo tarafına mı açmamız gerekiyor çünkü benim gözümde tek çözüm yolu dava olarak görünüyor.
Hocam Aras kargonun sistemi kadar rezil bir sistem görmedim. Bana teslim edilen ürün hala yolda olarak gözüküyordu sistemlerinde. Teslim tarihinden 1 hafta sonra aradılar ürün elinize ulaştı mı diye. Daha kendilerinden haberleri yok :D

GÜNCELLEME :
Arkadaşlar öncelikle hepinize teşekkür ederim . Konu sonrasında İncehesapla tekrardan konuştum ve konuyla ilgileneceğini söylediler uzunca bi konuşma yaptık hem sinirli hem üzülmüş bir durumdaydım konuşmamdani halim belli oluyordu ve bana cidden bu konuda yardımcı olacaklarını söylediler ve telefonu kapattık. Ben artık beklemeye başlamıştım ne ben arıyorum ne onlar arıyorlar çünkü cidden bu durum çok sıktı ve akışına bırakmıştım kafamı çok taktiğim için artık yaşantımı olumsuz etkiliyordu. İncehesap ve kargo arasında ne oldu ne bitti bilmiyorum ama bugün hiç beklemediğim bir anda kargo geldi kargocu abimizi görünce sevinçten havalara uçtum. Sonuç olarak arka planda ne olup bittiğini bilmiyorum ama kargom sağ salim elime ulaştı.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20200612-182451_Video Player.jpg
    Screenshot_20200612-182451_Video Player.jpg
    208,7 KB · Görüntüleme: 150
  • Screenshot_20200612-182611_Video Player.jpg
    Screenshot_20200612-182611_Video Player.jpg
    243,9 KB · Görüntüleme: 145
Bu olay karşısında soğuk kanlı ve sakin kalabilmek bir hayli zor olur, geçmiş olsun ve hayırlı olsun.

Bu konudan çıkaracağımız bir kaç tane ders var. Ben bir tanesini yazmak istiyorum:
Elindeki imkanları sonuna kadar kullandıktan sonra sinirden deliye de dönsen sakinde kalsan, olacak olan oluyor.

GÜNCELLEME :
Arkadaşlar öncelikle hepinize teşekkür ederim . Konu sonrasında İncehesapla tekrardan konuştum ve konuyla ilgileneceğini söylediler uzunca bi konuşma yaptık hem sinirli hem üzülmüş bir durumdaydım konuşmamdani halim belli oluyordu ve bana cidden bu konuda yardımcı olacaklarını söylediler ve telefonu kapattık. Ben artık beklemeye başlamıştım ne ben arıyorum ne onlar arıyorlar çünkü cidden bu durum çok sıktı ve akışına bırakmıştım kafamı çok taktiğim için artık yaşantımı olumsuz etkiliyordu. İncehesap ve kargo arasında ne oldu ne bitti bilmiyorum ama bugün hiç beklemediğim bir anda kargo geldi kargocu abimizi görünce sevinçten havalara uçtum. Sonuç olarak arka planda ne olup bittiğini bilmiyorum ama kargom sağ salim elime ulaştı.
Hayırlı olsun güle güle kullanın.

Geri
Yukarı