Kargom yolda mı?

DarkAngel789

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Trendyol'da herhalde adamlar sisteme girmeyi unutmuş posta kutuma e arşiv faturası gelmiş baktım ki kargo süresi 18.05.2021 yani bugün yurt içi kargoymuş. Kargoda sipariş no da var ama yurt içi kargoya girince hane sayısı eksik kalıyor acaba saat 21:00'dan sonra sistem hizmet vermiyor o yüzden mi kargo takip no gelmedi? Acaba sabah kargo takip no gelir mi sistem açılırsa?
Not: Trendyol'da daha siparişiniz alındı aşamasında yani sisteme daha girilmemiş sorumsuzluktan ama fatura %100 doğru söylüyordur.

Dosya Ekleri

• 81AB7A19-8665-47F9-BC31-B1CAD5DAE180.jpeg
    81AB7A19-8665-47F9-BC31-B1CAD5DAE180.jpeg
    44,8 KB · Görüntüleme: 125
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam siparişiniz kargoya verildi maili gelene kadar bekleyin.

Arkadaşlar Trendyol'da herhalde adamlar sisteme girmeyi unutmuş posta kutuma e arşiv faturası gelmiş baktım ki kargo süresi 18.05.2021 yani bugün yurt içi kargoymuş. Kargoda sipariş no da var ama yurt içi kargoya girince hane sayısı eksik kalıyor acaba saat 21:00'dan sonra sistem hizmet vermiyor o yüzden mi kargo takip no gelmedi? Acaba sabah kargo takip no gelir mi sistem açılırsa?
Not: Trendyol'da daha siparişiniz alındı aşamasında yani sisteme daha girilmemiş sorumsuzluktan ama fatura %100 doğru söylüyordur.

Ben Trendyol'dan telefon almıştım ve faturası elime ulaştıktan birkaç gün sonra mail olarak gelmişti. Faturanın mail olarak gelmesi bir şeyi belirtmiyor. Kargoya verildiği zaman sisteme otomatik olarak düşüyor. Birisi manuel olarak girmiyor numarayı. Sorumsuzluk ile alakalı bir durum yok. Kargoya verdildiğinde kargoya verildi olarak yazar ve kargo takip numaranızı görürsünüz.

Attığınız görselde sadece fatura var ben kargo ile ilgili bir bilgilendirme göremedim?

Ev adresimi çok mu istiyorsun?
Fark ederseniz üstte kargo tarihi 18.05.2021 yazıyor yani bugün.
Ben ürünü ayın 14.05.2021'inde istedim.

Dosya Ekleri

• B3BF0C51-FFAD-40BB-A365-82E55F0EF089.jpeg
    B3BF0C51-FFAD-40BB-A365-82E55F0EF089.jpeg
    95,5 KB · Görüntüleme: 40
Ev adresimi çok mu istiyorsun?
Fark ederseniz üstte kargo tarihi 18.05.2021 yazıyor yani bugün.
Ben ürünü ayın 14.05.2021'inde istedim.

Ev adresin ne alaka dostum? Okuma yazma biliyorsan ilk attığın görsele dikkatlice bak bakalım "Kargo Tarihi" diye bir şey yazıyor mu? İkinci attığın görseli görmeden biz nereden bilelim kargo tarihini?

Ev adresin ne alaka dostum? Okuma yazma biliyorsan ilk attığın görsele dikkatlice bak bakalım "kargo tarihi" diye bir şey yazıyor mu? İkinci attığın görseli görmeden biz nereden bilelim kargo tarihini?

Ben sana ilk resimde kargo tarihi yazıyor dedim mi? Hem vade tarihi 21.05.2021 yani bana 21 Mayısa kadar kesinlikle gelmesi mi lazım?

Yeni konular

Geri
Yukarı