Kargom yolda mı?

Ürününüz kargoya verildiğinde tahmini teslim tarihi yazar. Şimdiden bir şey demek çok yanlış. Erkenden heyecana kapılmışsınız anladığım kadarıyla.

Örnek olarak gösteriyorum. Bana tahmini teslim tarihinden 1 gün önce ulaşmış. Hemen hemen doğru gösteriyor tahmini teslim tarihleri.

Dosya Ekleri

• Ekran Resmi 2021-05-19 00.05.37.png
    Ekran Resmi 2021-05-19 00.05.37.png
    30 KB · Görüntüleme: 25
  • Ekran Resmi 2021-05-19 00.05.43.png
    Ekran Resmi 2021-05-19 00.05.43.png
    38,3 KB · Görüntüleme: 19
Ev adresimi çok mu istiyorsun?
Fark ederseniz üstte kargo tarihi 18.05.2021 yazıyor yani bugün.
Ben ürünü ayın 14.05.2021'inde istedim.
18.05 fatura tarihi yani bu faturanın hazırlandığı, kesildiği tarih. 21.05 ise faturada yazan tutarın temin edileceği en son gün. Vade yani süre. Faturada kargo ile herhangi en ufak bir bilgi kırıntısı yok. Ek olarak 14.05 diye bir tarih göremedim, belki de satıcı sen siparişi verdikten 4 gün sonra işleme aldı senin ürünü.

Faturada yazan bilgiler ile kargoya ulaşamazsın.

18.05 fatura tarihi yani bu faturanın hazırlandığı, kesildiği tarih. 21.05 ise faturada yazan tutarın temin edileceği en son gün. Vade yani süre. Faturada kargo ile herhangi en ufak bir bilgi kırıntısı yok. Ek olarak 14.05 diye bir tarih göremedim, belki de satıcı sen siparişi verdikten 4 gün sonra işleme aldı senin ürünü.

Faturada yazan bilgiler ile kargoya ulaşamazsın.

Resimde sol tarafta iki siyah çizginin arasında kargo ile ilgili şeyler yazıyor tarihli onlar ne oluyor tam anlamadımda tahmini teslimat 20-28 Mayıs yazıyor.
Yani daha kargoya verilmemişse nasıl yurt içi kargo yazıyor.

Resimde sol tarafta iki siyah çizginin arasında kargo ile ilgili şeyler yazıyor tarihli onlar ne oluyor tam anlamadımda tahmini teslimat 20-28 Mayıs yazıyor.
Yani daha kargoya verilmemişse nasıl yurt içi kargo yazıyor.
O iki siyah çizgi arasında sadece 18.05 görebiliyorum diğer bahsettiğin tarihleri görmedim. Ya ilk defa internet üzerinden alışveriş yapıyorsun ya da çok heyecanlısın. Yarın cevap alır mısın bilmiyorum ama istersen perşembe günü arayarak ya da yazarak kargo takip numarası için iletişime geçebilirsin.

Kırmızıyla işaretledim.
O iki siyah çizgi arasında sadece 18.05 görebiliyorum diğer bahsettiğin tarihleri görmedim. Ya ilk defa internet üzerinden alışveriş yapıyorsun ya da çok heyecanlısın. Yarın cevap alır mısın bilmiyorum ama istersen perşembe günü arayarak ya da yazarak kargo takip numarası için iletişime geçebilirsin.

😂 Bu internetten 5. alışverişim sadece çok sabırsızım.

Dosya Ekleri

• BDAFC4FF-2857-4D69-BD8C-BE01B2D6B361.jpeg
    BDAFC4FF-2857-4D69-BD8C-BE01B2D6B361.jpeg
    95,8 KB · Görüntüleme: 19

Size katılıyorum. Fatura üzerinden kargo bilgisi bekleyeni ilk defa gördüm. Fatura adı üzerinde fatura ve üzerinde para karşılığı mal aldığınızı gösteren kağıt parçası. Kargo bilgisi ise kargonun nerede olacağını görebileceğinizi sağlayan sistem. Fatura normalinde ürün geldikten sonra gelir ancak size erkenden göndermişler. Sizde onu kargo ile ilgili bir şey zannedip heyecana kapılmışsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı