Kargom yolda mı?

Bende ilk seferlerinde çok heyecanlıydım. Arkadaşa hak veriyorum. Zamanla sipariş vererek alışıyor insan bu beklemeye :D.

Peki yarın sizce kargoya verilir mi dirma bana p. Tesi kargoya vereceğiz demişti ama bugün aksilik olabilir dedi acaba ben daha uyuyorken kargocu alır mı?

Bazı arkadaşlar sisteme geç girebiliyorlar demişti bende ona güvendim.

Sisteme geç girebiliyorlar çok saçma bir cümle. Kargoya verdiklerinde mecburlar sisteme kargo numarasını girmekte. Sizin dediğiniz sipariş hazırlanıyor kısmında oluyor genelde. Sipariş hazırlanıyor dediğinde 3-4 gün sürüyor kargoya vermeleri. Olması gereken hazırlanıyor yazdıktan sonra kargoya vermek ama heyecan yaratmak için direk hazılanıyor yazıyorlar yüksek ihtimal.

Peki yarın sizce kargoya verilir mi dirma bana p. Tesi kargoya vereceğiz demişti ama bugün aksilik olabilir dedi acaba ben daha uyuyorken kargocu alır mı?
Kargo normal şartlarda 2-3 günde gelir. 25.05'te bile kargoya verse 28.05'te teslim tarihini tutturduğu için bir sorun olmaz satıcı açısından.

İstersen 1000. alışveriş olsun her seferinde ertesi gün gelsin istiyor insan aslında ama işte. :D

Ben bu zamana kadar neredeyse bütün elektronik alışverişlerimi internet üzerinden yaptım ve inanın belli bir yerden sonra kargo takibine bakmıyorum. Artık kargoların evime ulaşacağı zamanı kestirebiliyorum.

Ben bu zamana kadar neredeyse bütün elektronik alışverişlerimi internet üzerinden yaptım ve inanın belli bir yerden sonra kargo takibine bakmıyorum. Artık kargoların evime ulaşacağı zamanı kestirebiliyorum.
Kargoya verildikten sonra bende de tutuyor o durum, şu sipariş alındı ve hazırlanıyor kısmı cidden cins. :D

Kargoya verildikten sonra bende de tutuyor o durum, şu sipariş alındı ve hazırlanıyor kısmı cidden cins. :D

Mesaj ve e-mail üzerinden bilgilendikleri için girmeye gerek kalmıyor. Boştan yere gerilim yaratıyor o ekran. Kargo verildikten sonra bakmak en sinir bozucu olanı zaten. Kargo transfer sürecinde, kargo şubede, kargo merkezde gibi kelimeler çok sıkıcı geliyor. Hele aynı yerde 1-2 gün durunca sinirlerim bozuluyor. En iyisi hiç girmemek ve dağıtıma çıktı mesajı gelince camın önünde kargoyu beklemek. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı